Bravo 20: Your Sound Solution - wszechstronne głośniki naścienne

28.02.2012 14:29

Boston Acoustics, uznany na całym świecie producent wysokiej klasy głośników, przedstawia nowe głośniki Bravo 20, kompaktowe rozwiązanie o wszechstronnym zastosowaniu i wysokiej jakości dźwięku, którego unikalna konstrukcja pozwala na dyskretne dopasowanie do wystroju wnętrza, w dowolnym jego miejscu.

 

Bravo 20 zamocowane na ścianie wraz z płaskim ekranem

 

Głośniki te sprawdzą się szczególnie dobrze dzięki możliwości zamocowania ich na ścianach, w narożnikach pomieszczeń, ale też w innych ciasnych miejscach. Bravo 20 czasami nazywane "on-wall/in-wall" (naścienne/do zabudowy) są idealnym wyborem, gdy głośniki powinny być niewidoczne w pomieszczeniu, wręcz praktycznie zniknąć. Ich metalowa maskownica i współczesne wzornictwo czynią je również idealnym rozwiązaniem dla dźwięku z telewizora, zwłaszcza zamocowanego na ścianie płaskiego ekranu.

Klinowata obudowa Bravo 20 o kształcie wycinka walca zawiera 115-milimetrowy głośnik nisko-tonowy i 25-milimetrowy głośnik wysoko-tonowy VR o aluminiowej kopułce z AMD do optymalizacji charakterystyki częstotliwościowej i dla właściwego rozproszenia dźwięku. Ustawiany uchwyt montażowy pozwala na umieszczenie głośnika w różnych miejscach w celu uzyskania optymalnej jakości i najlepszej możliwej przestrzenności dźwięku.

 

Bravo 20 w kolorze czarnym

 

Para głośników Bravo 20 umieszczona pionowo w narożnikach pokoju tworzy zaskakująco szeroką scenę dźwiękową, zapewniając prawdziwie wierną reprodukcję dźwięku stereo w szerokim zakresie. Unikatowy kanał powietrzny głośnika przyczynia się do smukłości jego profilu, pozwalając jednocześnie na jego "pełny oddech" i zapewniając głęboki bas.

Aby móc dopasować się do każdego wnętrza, Bravo 20 oferowany jest zarówno w czarnym, jak i białym wykończeniu obudowy. Głośnik będzie dostępny od końca marca 2012 w cenie 695 zł za sztukę.

 

Bravo 20 w kolorze białym zamocowany w narożniku pomieszczenia

 

Boston Acoustics Bravo 20 w skrócie:

"    Wielofunkcyjny głośnik dwudrożny
"    Konstrukcja o unikatowym, klinowatym kształcie ułatwia zastosowanie w narożnikach pomieszczeń, sufitach i innych ciasnym miejscach
"    Właściwa dyspersja dźwięku zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej
"    Aluminiowa kopułka głośnika wysoko-tonowego z AMD dostarcza gładkich, naturalnych dźwięków wysokich
"    Wentylowana obudowa wzmacnia niskie częstotliwości
"    Uniwersalne uchwyty i elementy mocowania w komplecie
"    Dostępne w kolorach: czarnym i białym z metalową maskownicą w odpowiednim kolorze

Założona ponad 30 lat temu firma Boston Acoustics jest znanym na całym świecie liderem w produkcji wysokiej klasy głośników, urządzeń mini audio oraz zaawansowanych systemów samochodowych. Stosowaną przez firmę ideę "Play Smart" odzwierciedlają jej produkty, które pozwalają użytkownikom zarówno cieszyć się wysokiej klasy sprzętem audio, jak i wyrażać siebie oraz swój własny, niepowtarzalny styl.

 

 

 

 

Boston Acoustics
695 PLN