CEOL Denona - wolność brzmienia, teraz w kolorze czarnym

29.07.2011 12:41

CEOL Noir. Denon spełnia oczekiwania konsumentów oferując błyszczącą, czarną wersję wielokrotnie nagradzanego Sieciowego Systemu Muzycznego CEOL. CEOL Noir będzie dostępny w Europie od września.

 

 

Denon, jeden z wiodących na świecie producentów domowych urządzeń audio i wideo wysokiej jakości, przedstawia nową wersję Sieciowego Systemu Muzycznego CEOL - w błyszczącej czerni. Kontynuując sukces wielokrotnie nagradzanego urządzenia w białej obudowie przedstawionej pod koniec 2010 roku, nowy CEOL Noir błyszczy tymi samymi, bezgranicznymi możliwościami odtwarzania mediów - radia internetowego, streamingu muzyki z sieci, muzyki z iPod'a czy iPhone'a, pamięci USB i innych.

 

 

RCD-N7 jest kompaktowym, sieciowym odtwarzaczem CD, pozwalającym użytkownikom na podłączenie ich iPod'a lub iPhon'a do wbudowanej na szczycie stacji dokującej i cieszenie się wysoką, cyfrową jakością
dźwięku lub słuchaniem ponad 15000 stacji radia internetowego z całego świata.

 

 

Szybkie połączenie szerokopasmowe z Internetem jest realizowane za pomocą kabla Ethernet lub za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi, pozwalając na słuchanie muzyki w całym domu.

 

 

Ponieważ RCD-N7 wspiera funkcję WPS, w bardzo prosty sposób łączy się z siecią Wi-Fi pozwalając natychmiast korzystać ze wszystkich udogodnień, jak odtwarzanie muzyki z komputera lub dysków sieciowych DLNA z pełną mocą i jakością dźwięku Denon. System odtwarza oczywiście płyty CD, stacje radiowe FM/AM i pliki dźwiękowe zapisane na przenośnych pamięciach USB lub z innych przenośnych mediów.

 

 

Dodatkowo system może zostać zaktualizowany o dodatkową funkcjonalność - AirPlay, oferującą streaming muzyki (aktualizacja płatna). AirPlay pozwala na streaming muzyki bezpośrednio z iPod'a touch, iPhone'a lub iPada lub z biblioteki muzycznej iTunes zapisanej na komputerze PC lub Mac.

 

 

Pomimo kompaktowych rozmiarów RCD-N7 dostarcza znacznej mocy wyjściowej 65 W + 65 W do głośników, wypełniając pomieszczenie pięknym, przestrzennym dźwiękiem. System posiada wbudowany filtr optymalizujący brzmienie do perfekcyjnej współpracy z zestawem głośnikowym SC-N7, wykorzystując tym samym ich pełną charakterystykę.

 

 

CEOL otrzymał wiele nagród w krajach europejskich. Kilka tygodni temu system został nominowany przez serwis internetowy wiodącego, brytyjskiego magazynu o gadżetach technologicznych - T3, do tytułu "Music Gadget of the Year".

 

 

Najważniejsze cechy CEOL:

Odbiornik sieciowy z CD RDC-N7:
• 2 x 65 W, wysoka moc wyjściowa (4 ohm, 1 kHz, 0.7% THD)
• Wzmacniacz wysokiej jakości zapewniający moc i dynamikę dźwięku 2/2
• 3-liniowy wyświetlacz OELD (elektroluminescencyjny ze szkłem organicznym) o wysokim kontraście i szerokim kącie patrzenia
• Łączność bezprzewodowa (Wi-Fi) ze standardem ochrony WPS (Wi-Fi Protected Setup)
• Format FLAC 96-bit/192-kHz

 

 

• Odtwarzanie różnorodnych źródeł muzycznych:
- pliki muzyczne znajdujące się w sieciowym urządzeniu magazynującym, takim jak komputer PC lub dysk NAS
- odtwarzanie plików z pamięci i dysków USB, CD, CD-R /CD-RW (WMA lub MP3)
- radio FM/AM
- przednie wejście mini-jack przeznaczone dla wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych (sygnał analogowy)
- cyfrowe wejście optyczne
- cyfrowe sterowanie odtwarzaniem z urządzeń iPod i  iPhone (wbudowana stacja dokująca do iPod'a)
- radio internetowe poprzez kabel Ethernet lub łącze bezprzewodowe
- obsługa serwisów online Last.fm i Napster (dostępne w niektórych krajach).

 

 

Kolumny SC-N7:
• przetwornik średnio/niskotonowy o średnicy 12 cm
• zbalansowana kopułka wysokotonowa o średnicy 12 cm
• obudowa z płyty MDF
• wykończenie w błyszczącym, czarnym kolorze.

 

 

 

 

Cena:

Zestaw CEOL White - 3495 PLN
Sieciowy odtwarzacz muzyczny CEOL RCD-N7 White
2way Speaker System SC-N7 White

Sieciowy odtwarzacz muzyczny CEOL RCD-N7 White - 2995 PLN

 

 

 

Denon
Tagi: