Creative dla aktywnych - słuchawki douszne Active Fit

19.12.2012 08:31

Choć kalendarzowa zima dopiero przed nami, prawdziwym sportowcom żadna aura nie straszna. Śnieg i mroźne temperatury nie zniechęcają osób aktywnych do biegów czy wycieczek rowerowych. Te zaś szczególnie przyjemnie mijają w akompaniamencie ulubionej muzyki.

 

Słuchawki douszne Creative Active Fit - Aurvana Air

 

Słuchanie muzyki w trakcie ćwiczeń fizycznych może jednak przysporzyć pewnych niedogodności - zsuwające się lub wypadające z uszu słuchawki nie zachęcają do korzystania z nich podczas biegów. Fanom aktywnego spędzania czasu w rytmie muzyki, z pomocą przychodzi Creative, marka znana z nowoczesnych rozwiązań technologicznych w dziedzinie audio. Gama słuchawek Active Fit to specjalnie zaprojektowane urządzenia, których wygodna konstrukcja sprzyja wszelkim aktywnościom fizycznym.

 

Słuchawki douszne Creative Active Fit - Aurvana Air


 

Aurvana Air to niewielkie słuchawki zaprojektowane jednak tak, by dostarczać dźwięku typowego dla dużych słuchawek nausznych. Za swą nowoczesną i praktyczną konstrukcję nagrodzone zostały międzynarodową nagrodą Red Dot Award, przyznawaną w dziedzinie designu. Po krótkiej nieobecności na rynku, Aurvana Air wracają do sprzedaży w nowej niższej cenie.

 

Słuchawki douszne Creative Active Fit - Aurvana Air

 

Słuchawki zostały wyposażone w lekkie zaczepy Flexnium, wykonane w technologii EaseFit, które zabezpieczają przed wypadaniem z uszu podczas biegów czy innych ćwiczeń. Zaczepy dopasowują się do kształtu ucha, a dzięki temu, że stworzone zostały ze stopu niklowo-tytanowego, są niezwykle lekkie i nawet podczas wielogodzinnych wycieczek rowerowych, nie męczą uszu. Zaczepy są również odporne na korozję, która powstawać może w wyniku kontaktu z potem i brudem. Przewody słuchawkowe wykonane z miedzy beztlenowej i pokryte termoplastycznym elastromerem, zmniejszają ryzyko plątania się, a także poziom szumu kontaktowego.

Jednak Aurvana Air to nie tylko wygoda i wytrzymałość, ale również świetny dźwięk. Słuchawki wyposażone zostały w przetworniki z magnesu neodymowego, niezwykle cienką membranę o wysokiej wydajności i zestrojone otwory basowe. Te komponenty zapewniają potężne doznania akustyczne o przestrzennym charakterze - dzięki nim niewielkie douszne słuchawki zapewniają efekty porównywalne do znacznie większych słuchawek nausznych.

 

Słuchawki douszne Creative Active Fit - Aurvana Air

 

Dla osób, które nie przepadają za kablami i uważają je za ograniczający ruch dodatek, Creative proponuje słuchawki bezprzewodowe z technologią Bluetooth. Posiadają one niewidoczny, wbudowany mikrofon, dzięki czemu poza samym słuchaniem muzyki, dają możliwość wygodnego odbierania i prowadzenia rozmów telefonicznych, nawet w ruchu. WP-250 to słuchawki douszne, które dodatkowo wspomagane są konstrukcją zauszną - taka budowa w pełni zabezpiecza przed ich wypadaniem.

 

Słuchawki douszne Creative Active Fit - WP250

 

Słuchawki umożliwiają intuicyjną i niezawodną łączność ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w moduł Bluetooth. Również ich obsługa cechuje się niezwykłą wygodą - przyciski umożliwiające wykonywanie podstawowych poleceń, takich jak odtwarzanie czy zatrzymywanie muzyki, zmianę jej głośności, a także odbieranie połączeń telefonicznych, umieszczone zostały w łatwo dostępnym miejscu na słuchawkach. Nie jest zatem konieczne sterowanie dźwiękiem z poziomu urządzenia nadawczego, takiego jak telefon czy odtwarzacz MP3.

Podobnie, jak Aurvana Air, tak i WP-250 wyposażone zostały w neodymowe przetworniki dźwięku, zapewniające wysokiej jakości efekty akustyczne. Przy naładowanej do pełna baterii, ze słuchawek korzystać można przez 6 godzin - nie ma zatem zagrożenia, że w połowie treningu urządzenie się rozładuje, a ćwiczący pozbawiony zostanie swojej ulubionej ścieżki dźwiękowej.

 

Słuchawki douszne Creative Active Fit - WP250

 

Zarówno Aurvana Air, jak i WP-250 to zestawy, które Creative stworzył z myślą o ludziach aktywnych. Ich lekka konstrukcja, zapewniająca komfort użytkowania, a także świetna jakość dźwięku gwarantowana dzięki neodymowym przetwornikom, to idealne połączenie dla osób, które lubią spędzać czas wolny w ruchu. Słuchawki Aurvana Air dostępne są w cenie 299 zł, zaś słuchawki WP-250 w cenie 199 zł. Oba zestawy nabyć można w sieciach sklepów MediaMarkt, Saturn, Komputronik, Agito, Vobis, Sferis oraz we wszystkich dobrych sklepach komputerowych w Polsce.

Creative jest światowym liderem cyfrowych produktów rozrywkowych. Znanym z kart dźwiękowych Sound Blaster i zapoczątkowania multimedialnej rewolucji. Creative wchodzi na rynek cyfrowych urządzeń współpracujących z platformą PC takim produktami jak uznany ZEN MP3 i przenośne odtwarzacze mediów. Innowacyjny sprzęt, opatentowane technologie, usługi korzystające z Internetu oraz aplikacje marki Creative, pozwalają konsumentom doświadczać cyfrowej rozrywki wysokiej jakości non stop.

 

 

 

 

Creative
199 i 299 PLN
Tagi: