Creative HQ-1900 - dla didżeja i do domowego studia muzycznego

23.11.2007 11:34
Creative HQ-1900 są przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy poszukują słuchawek o precyzyjnym odwzorowaniu dźwięku, lekkich i wygodnych w codziennym użytkowaniu. Ich główne zalety to wspaniałe, precyzyjne brzmienie w każdym szczególe, wysoki komfort użytkowania, mała waga oraz składana konstrukcja. Zaprojektowane przez profesjonalistów dla didżejów oraz amatorskich twórców muzyki.

Firma Creative, jeden z liderów w branży produktów przeznaczonych do cyfrowej rozrywki, wprowadza na rynek słuchawki HQ-1900. Są one przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy poszukują słuchawek o precyzyjnym odwzorowaniu dźwięku, lekkich i wygodnych w codziennym użytkowaniu.

 

Ich główne zalety to wspaniałe brzmienie w każdym szczególe, wysoki komfort użytkowania, mała waga oraz składana konstrukcja. Słuchawki Creative HQ-1900 dostępne są na polskim rynku od października br. roku w cenie 179 złotych.

 

Creative HQ-1900 to słuchawki zaprojektowane przez profesjonalistów dla didżejów oraz amatorów-twórców muzyki. Wysokie pasmo przenoszenia oraz liniowa charakterystyka dynamiki w paśmie od 10Hz do 25kHz zapewniają precyzyjne brzmienie, tak ważne podczas miksowania i tworzenia muzyki, a przetworniki z magnesami neodymowymi o średnicy 30 mm gwarantują głębszy bas i kryształowe soprany.

Miękkie poduszki, obrotowe nauszniki i wyściełany pałąk zapewniają wygodę podczas długotrwałego użytkowania, a składana konstrukcja z obracanymi nausznikami - wygodę podczas przenoszenia. Słuchawki Creative HQ-1900 zapewnią także wiele satysfakcji podczas podróży z odtwarzaczem MP3 czy w czasie słuchania muzyki z domowego zestawu audio bądź komputera.


Dane techniczne: 

    * Przetwornik: magnes neodymowy 30mm
    * Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20KHz
    * Impedancja: 35 Ohmów
    * Czułość (1kHz): 104dB/mW
    * Długość przewodu: 1.2m
    * Wtyk: pozłacany mini-jack stereo 3,5mm
    * Masa netto: 140g (bez opakowania)
    * Roczna ograniczona gwarancja sprzętowa.Creative
179 PLN