Creative Inspire T6200 i T3200 - głośniki, które inspirują

03.02.2009 16:00

Nowe głośniki Creative Inspire T6200 i T3200 to jeszcze większy wybór i nowa jakość w domowej rozrywce. Najnowsze modele popularnej serii głośników Creative Inspire wykorzystują zalety głośników dwustożkowych i wygodę łączenia głośników satelitarnych.

Nowe głośniki Creative Inspire T6200 i T3200 to jeszcze większy wybór i nowa jakość w domowej rozrywce. Najnowsze modele popularnej serii głośników Creative Inspire wykorzystują zalety głośników dwustożkowych i wygodę łączenia głośników satelitarnych. Creative Inspire T6200 i T3200 dostępne są na polskim rynku od grudnia 2008 roku odpowiednio w cenie 399 i 249 złotych.

Creative wprowadził dwa nowe modele głośników z serii Creative Inspire - T6200 i T3200. Seria wyróżnia się innowacyjnymi technologiami, takimi jak podwójne stożkowe membrany w przetwornikach głośników satelitarnych, zapewniającymi doskonały dźwięk i wzornictwem mającym zapewnić nie tylko nowoczesność i estetykę, lecz również wygodę. Głośniki takie są idealnym wyborem dla osób poszukujących wszechstronnych głośników dla komputerów PC i odtwarzaczy MP3 o wysokiej jakości dźwięku i atrakcyjnej cenie.

Głośniki Inspire T6200 łączą innowacyjną konstrukcję i fantastyczny dźwięk przestrzenny w grach na PC i filmach. Jest to pierwszy system głośników 5.1, w którym tylne głośniki satelitarne można umieścić na głośnikach przednich. Zapewnia to oszczędność miejsca i wirtualny dźwięk przestrzenny mimo, że wszystkie głośniki satelitarne ustawione są przed słuchaczem.

Kompaktowe głośniki satelitarne posiadają przetworniki z podwójnymi stożkowymi membranami, gwarantującymi bardzo łagodne tony wysokie i średnie. Bas wspierany jest przez mocny głośnik niskotonowy. Przewodowy pilot z włącznikiem i regulatorem głośności ma również wejścia do podłączenia słuchawek i mikrofonu. Głośniki wyposażono w funkcję CMSS Up-mix pozwalającą przekształcić stereofoniczny dźwięk MP3 i ścieżki dźwiękowe filmów DivX w przestrzenny dźwięk 5.1.

Głośniki Inspire T3200 łączą świetną jakość dźwięku i nowoczesne wzornictwo w konfiguracji 2.1. Dwa kompaktowe głośniki satelitarne wyróżniają się bogatym i szczegółowym brzmieniem, dzięki innowacyjnym przetwornikom z podwójnymi stożkowymi membranami, łączącymi bardzo łagodne tony wysokie i średnie, wspierane przez silny bas z głośnika niskotonowego.

Połączenie atrakcyjnego wzornictwa i świetnego brzmienia czyni z tych głośników doskonały wybór dla poszukujących wszechstronnego zestawu do słuchania wszystkich gatunków muzyki z komputera PC lub odtwarzacza MP3. Aby zapewnić maksimum wygody, do zestawu dołączony jest pilot przewodowy z uchwytem na odtwarzacz MP3. Dzięki temu można mieć go zawsze pod ręką i łatwo sterować odtwarzaniem muzyki.

- Creative jest liderem rozwoju na rynku głośników. Łączymy innowacyjne technologie, takie jak podwójne membrany, z pomysłami zwiększającymi wygodę, takimi jak uchwyt na odtwarzacz MP3 w zestawie Inspire T3200 - powiedział Leonardo Colucci, europejski menedżer marki głośników w firmie Creative. - Nasze nowe głośniki to lepszy dźwięk i większa wygoda w domu. - dodał.

Creative
249 i 399 PLN