Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone od Sony - pełny dźwięk w każdym miejscu.

06.06.2011 12:41

Modele RDP-X60iP, RDP-M15iP i RDP-M5iP doskonale prezentują się w każdym wnętrzu, a ich piękne, minimalistyczne sylwetki tworzą harmonijną całość z iPodem lub telefonem iPhone. Są niezwykle łatwe w użyciu i współpracują z szeroką gamą iPodów i telefonów iPhone (w tym telefonami iPhone 4 i iPodami touch 4. generacji).

 

 

RDP-M5iP

 

Aby odtwarzać nagrania z biblioteki iTunes, ładując równocześnie akumulator w odtwarzaczu lub telefonie, wystarczy po prostu umieścić urządzenie w doku. Trzy nowe modele doków z głośnikami firmy Sony zapewniają pełny, wysokiej jakości dźwięk przy słuchaniu muzyki i odtwarzaniu filmów z iPoda lub telefonu iPhone. Wszystkie trzy doki dostarczane są z wygodnym w użyciu pilotem, który pozwala wybierać funkcje z menu iPoda /telefonu iPhone bez ruszania się z fotela.

 

RDP-M15iP

 

3 nowe doki z głośnikami do iPoda

RDP-X60iP: o mocy 20 W + 20 W, bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth i wejście audio.
RDP-M15iP: przenośny dok z głośnikami z zasilaniem akumulatorowym na 6 godzin pracy.
RDP-M5iP: przenośny dok z głośnikami i z uchwytem.

 

RDP-X60iP

 

RDP-X60iP: bezprzewodowy dok z głośnikami z funkcją strumieniowej transmisji przez Bluetooth

Duża, wynosząca 2 x 20 W moc wyjściowa doku z głośnikami RDP-X60iP ożywi nagrania z biblioteki iTunes niezwykle bogatym, dynamicznym dźwiękiem hi-fi. Model RDP-X60iP łączy moc, styl i walory muzyczne z ergonomią. Jako pierwszy w ofercie Sony dok z głośnikami Made for iPod /iPhone jest wyposażony w interfejs Bluetooth do wygodnego, bezprzewodowego przesyłania dźwięku w czasie gry, pisania e-maili lub zwyczajnego słuchania muzyki z iPoda, telefonu iPhone bądź iPada.

 


RDP-X60iP

 

Dok RDP-X60iP umożliwia ponadto strumieniową transmisję dźwięku z powiększającego się wachlarza urządzeń multimedialnych wyposażonych w łącze Bluetooth, między innymi telefonów komórkowych Sony Ericsson Xperia X10, X10 i X8. Doskonale nadaje się do głośnego odtwarzania nagrań z odtwarzacza przenośnego. Wyposażenie doku obejmuje także wejście audio - umożliwiające uzyskanie tak samo czystego, mocnego dźwięku stereo z odtwarzaczy MP3 bez łącza Bluetooth.

 

RDP-M5iP

 

RDP-M15iP: przenośny dok z głośnikami

Dok RDP-M15iP doskonale nadaje się do słuchania nagrań w domu i w podróży. W jego eleganckiej, efektownej obudowie znajdują się głośniki o mocy 2 x 10 W. Model ten to również pierwszy dok Sony wyposażony w pomysłowy uchwyt, który pozwala na obrócenie podłączonego iPoda albo telefonu iPhone do pozycji poziomej w celu lepszego wyświetlania panoramicznych filmów.

 

RDP-M5iP

 

Kiedy w pobliżu nie ma gniazdka sieciowego, wewnętrzny akumulator doku wystarcza nawet na 6 godzin słuchania. Model ten dostarczany jest w zestawie z miękkim pokrowcem ochronnym, który ułatwia zabranie urządzenia na urlop lub w podróż służbową.

 

RDP-M5iP

 

RDP-M5iP: miniaturowy dok z głośnikami

Dok RDP-M5iP, oferowany w wersji czarnej i białej, będzie drobnym, ale stylowym dodatkiem do przestrzeni mieszkalnej. Dzięki wygodnemu uchwytowi łatwo go przenosić z miejsca na miejsce - tym bardziej, że źródłem jego zasilania jest zestaw 4 baterii alkalicznych R03, który wystarcza nawet na 10 godzin słuchania. Zastosowanie systemu głośników bass reflex gwarantuje satysfakcjonujący dźwięk stereo, mimo małych wymiarów urządzenia.


Specyfikacja - najważniejsze cechy doków Sony:

 

 

Doki z głośnikami Made for iPod & iPhone RDP-X60iP i RDP-M5iP są dostępne w sklepach w całej Polsce od czerwca 2011 r., a dok RDP-M15iP pojawi się w sprzedaży w lipcu 2011 r.

 

 

 

 

 

Sony