Dynamicznie i modnie Creative MA200 - słuchawki do smartfonów Android

01.02.2013 13:43

Producenci smartfonów z każdym miesiącem wprowadzają coraz bardziej kolorowe, nowoczesne i zróżnicowane wizualnie urządzenia, dając nam tym samym coraz większy wybór nie tylko pod względem funkcjonalności, ale i estetyki.

 

 

Nic więc dziwnego, że dobierając akcesoria do tak pieczołowicie wyselekcjonowanych telefonów, poszukujemy dodatków niemniej charakterystycznych i stylowych. Dla posiadaczy smartfonów, tych pracujących w oparciu o system Android i nie tylko, firma Creative przygotowała nową linię słuchawek dousznych, których modna i dynamiczna kolorystyka przyciągnie wzrok każdego fana muzyki w wydaniu mobilnym.

 

 

Creative MA200 to dostępne w pięciu wariantach kolorystycznych niewielkie słuchawki stworzone z myślą o współpracy z systemem Android. Wyposażone zostały w 8-milimetrowe przetworniki neodymowe, które zapewniają wyjątkowo wyraźne basy - efekt szczególnie dobrze odczuwalny przy słuchaniu muzyki typu dance czy house. Ponadto słuchawki cechują się ergonomiczną konstrukcją, która zapewnia izolację akustyczną - to gwarancja, że żadna z ulubionych melodii nie zostanie zakłócona dźwiękami z otoczenia.

 

 

Creative MA200 to nie tylko możliwość słuchania muzyki. Zestaw wyposażony został również we wbudowany ergonomiczny mikrofon. Obsługiwany jest on za pomocą jednego przycisku umieszczonego na kablu, który pozwala na szybkie i wygodne odbieranie rozmów telefonicznych.

 

 

Ponadto za pomocą przycisków na kablu sterować można również odtwarzaniem muzyki - aby włączyć lub zatrzymać muzykę, nie trzeba wyjmować telefonu z kieszeni czy torby, wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

 

 

Kompatybilność słuchawek MA200 z systemem Android pozwala, za pomocą licznych aplikacji dostępnych na platformie Google Play, wzmacniać efekty dźwiękowe odtwarzanej muzyki. Jednak i użytkownicy innych odtwarzaczy mogą swobodnie korzystać z zestawu MA200 - długi na 1,2 metra kabel zakończony jest 4-stykową pozłacaną wtyczką 3,5 mm, dzięki czemu możliwe jest podłączenie go do praktycznie każdego urządzenia.

 

 

W niewielkim, kolorowym pudełku oprócz samego zestawu MA200, umieszczone zostały 3 pary wkładek dousznych w rozmiarach S, M i L tak, by każdy użytkownik mógł wygodnie korzystać ze słuchawek. Wysokiej jakości dźwięk, izolujący hałasy z otoczenia mikrofon, a także kolorowy, radosny design słuchawek Creative MA200, to doskonała propozycja dla fanów mobilnej rozrywki, którzy szukają kreatywnego sposobu na ulepszenie swojego smartfona.

 

 

Zestaw słuchawkowy Creative MA200 jest dostępny w sklepach od lutego br. w cenie 119 złotych.

 

 

 

 

Creative
119 PLN