Dźwiękowa wygoda w Twoim zasięgu - Yamaha TSX-B232 już w sklepach

06.02.2013 12:53

Jedno urządzenie, dużo udogodnień i to na wyciągnięcie ręki. Yamaha TSX-B232 to prawdziwy mistrz komfortu i wygody, a przy tym doskonały muzyczny towarzysz, gwarantuje bogaty dźwięk, wszechstronność połączeń, w tym bezprzewodowe Bluetooth.

Zastosowana w nim funkcjonalna aplikacja DTA Controller pozwala sterować niezwykłym IntelliAlarmem. To tylko niektóre z zalet urządzenia, które jest dosłownie na wyciągnięcie ręki - TSX-B232 właśnie trafił do sprzedaży.

 

 

Yamaha już wielokrotnie potwierdzała swój kunszt w projektowaniu doskonałych urządzeń audio, zapewniających emocjonujący dźwięk i gwarantujących wygodę użytkowania. Najnowszym dowodem wiedzy i doświadczenia Yamahy jest model TSX-B232. Kompaktowa obudowa, z górnym panelem wykonanym z prawdziwego drewna, skrywa wysokiej jakości przetworniki oraz zaawansowane układy elektroniczne. Wisienką na torcie jest szczelinowy mechanizm ładowania płyt CD, rozwiązanie spotykane obecnie w znacznie droższych konstrukcjach.

 

 

TSX-B232 nie ogranicza się do odtwarzania nagrań wyłącznie ze srebrnych krążków. To wszechstronne urządzenie zostało wyposażone w stację dokującą do iUrządzeń, a ponadto pozwala podłączyć iPada (poprzez USB), odtwarzacze komunikujące się za pomocą gniazda USB oraz te podłączane do wejścia AUX. Jednak najwygodniejszym rozwiązaniem jest z pewnością bezprzewodowe połączenie Bluetooth, dzięki któremu można strumieniować muzykę m.in. z telefonów i smartfonów.

 

 

Wszechstronność połączeń to tylko jedna z wielu zalet urządzenia. Dzięki doświadczeniu inżynierów Yamahy TSX-B232 mimo swojej kompaktowej wielkości zapewnia również bardzo dobry dźwięk. Pełnozakresowe głośniki dostarczają emocjonujące brzmienie, a funkcja Music Enhancer umożliwia odzyskanie danych, które tracone są podczas cyfrowej kompresji utworów, co zapewnia bardzo dobrą reprodukcję np. popularnych plików MP3.

 

 

Wygoda użytkowania to również zasługa aplikacji DTA Controller, przeznaczonej dla urządzeń takich jak iPhone, iPod touch i iPad. Dzięki niej można sterować Yamahą TSX-B232 i w łatwy sposób np. skonfigurować ustawienia IntelliAlarmu. Aplikacja pozwala m.in. zaprogramować włączenie alarmu o różnych godzinach w poszczególnych dniach. Użytkownicy, którzy nie korzystają z aplikacji DTA Controller mogą obsługiwać najnowszą Yamahę za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania.

To wszystko na wyciągnięcie ręki - Yamaha TSX-B232 trafiła już do sprzedaży i ma kosztować 1799 zł.

 

 

Specyfikacja techniczna:

Maksymalna moc wyjściowa: 15 W + 15 W (6 , 1 kHz, 10% THD)
Funkcje alarmu: alarm, drzemka, budzik
Tryby alarmu: źródło, sygnał przerywany, źródło + sygnał przerywany
System głośnikowy: 2 pełnozakresowe przetworniki o średnicy 8 cm
Pasmo przenoszenia: 60 Hz - 20 kHz
Pamięć programatora stacji radiowych: FM x 30
Wersja Bluetooth/profil: Ver. 2.1 + EDR (A2DP, AVRCP)
Pobór mocy w trybie czuwania: mniej niż 0,5 W (tryb oszczędzania energii)
Wymiary: 370 x 110 x 230 mm
Waga: 3,9 kg.

 

 

 

 

Yamaha
1799 PLN
Tagi: