Kruger&Matz debiutuje na rynku telewizorów

16.05.2014 13:54

Telewizory to zupełna nowość w ofercie marki Kruger&Matz zajmującej się produkcją designerskich urządzeń mobilnych oraz eleganckiego sprzętu audio. Pod koniec kwietnia odbyła się premiera trzech nowych modeli: KM0240, KM0248 i KM0255, które różnią się głównie przekątną ekranu i wzornictwem. Urządzenia te wyróżnia nowoczesny design, dobre parametry techniczne oraz funkcjonalność, co udało się połączyć z niezwykle atrakcyjną ceną.

 

 

Od niedawna w ofercie Kruger&Matz dostępne są telewizory o przekątnej 40", 48" i 55". Urządzenia cechują wysokiej jakości ekrany w rozdzielczości full HD z podświetleniem LED, które gwarantują idealną ostrość obrazu ze znakomitym odwzorowaniem kolorów. Dodatkowo czas reakcji matrycy na poziomie 6,5 ms i odświeżanie grafiki w częstotliwości 50-60 Hz umożliwia płynne oraz szybkie wyświetlanie dynamicznych scen. Doskonały dźwięk zapewniają głośniki o mocy w zależności od modelu 2x8 W (KM0248 i KM0255) oraz 2x10 W (KM0240).

Telewizory Kruger&Matz wyposażone zostały w tuner DVB-T, który pozwala na odbieranie dostępnych kanałów telewizji naziemnej bez konieczności podłączania dodatkowych przystawek. Co więcej, szereg wejść i wyjść (USB, 3 x HDMI, RF, VGA, PC Audio, Scart, Audio Video, Coaxial, Komponent oraz slot CI) pozwala cieszyć się różnego rodzaju treściami z dodatkowych nośników. Telewizory Kruger&Matz mogą pełnić także funkcję odtwarzacza multimedialnego. Dzięki wejściu USB i funkcji PVR współpracującej z pamięcią masową, użytkownik może zatrzymać obraz w dowolnym momencie, a także nagrywać lub też zaplanować nagrywanie dowolnego kanału.

 

 

Telewizory Kruger&Matz o przekątnej ekranu 48" i 55" to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancję. Te dwa modele posiadają charakterystyczną podstawkę, która w połączeniu z nowoczesną konstrukcją sprawia, że urządzenia doskonale uzupełnią wystrój każdego wnętrza. Model o przekątnej 40" wyposażony został w inny rodzaj podstawki, która prezentuje się równie elegancko.

W celu rozszerzenia funkcjonalności telewizorów, Kruger&Matz wprowadził do oferty także przystawkę typu Android Dongle - model KM0202, która przeniesie użytkowników w świat Smart TV. Urządzenie zapewnia szybki dostęp do Internetu przez WiFi, a dzięki Google Play otwiera drzwi do świata tysięcy ciekawych aplikacji i gier. Przystawka działa w oparciu o system operacyjny Android 4.2. i czterordzeniowy procesor RK3188 ARM Cortex-A9 1.8GHz oraz układ graficzny Mali-400. Kruger&Matz Smart TV Android dongle wyposażony został w 2 GB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci wewnętrznej z opcją powiększenia jej o dodatkowe 32 GB za pomocą karty microSD. Funkcjonalność urządzenia zwiększa także port USB oraz bluetooth, dzięki któremu można podłączyć dodatkowe urządzenia sterujące.

 

 

Sugerowane ceny detaliczne:
 
Telewizory Kruger&Matz:
 
* 40" - 1299 zł
* 48" - 1950 zł
* 55" - 2499 zł

Przystawka Kruger&Matz Smart TV Android dongle - 349 zł

Krüger&Matz to marka specjalizująca się w produkcji urządzeń zapewniających doskonałą rozrywkę zarówno w domu, jak i w samochodzie. Oferowane produkty odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów stawiających na wysoką jakość i nowoczesny design w optymalnej cenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony.

 

 

 

 

 

Kruger&Matz
349 - 2499 PLN
Tagi: