Kruger&Matz - zaawansowane technologicznie tablety KM1064

20.02.2014 13:59

Kruger&Matz, marka specjalizująca się w produkcji eleganckich urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, zgodnie z zapowiedzią z początkiem roku wprowadziła do oferty nowe tablety. Wśród nich są dwa dziesięciocalowe modele z serii KM1064, obecnie najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia z tej kategorii w portfolio marki. By jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb klientów jeden z modeli wyposażono we wbudowany modem 3G.

 

 

Dwie nowości Kruger&Matz z serii KM1064 to następcy tabletów wprowadzonych w 2013 roku. Moc obliczeniową oraz sprawną pracę systemu Android 4.2.2 w obydwu urządzeniach zapewnia czterordzeniowy procesor Rockchip 3188 Cortex A9 taktowany zegarem 1,6 GHz wspomagany 2 GB pamięci RAM oraz czterordzeniowy układ graficzny Mali-400.

 

 

Tablety Kruger&Matz posiadają 8 GB pamięci wewnętrznej, która pozwoli na przechowywanie dużej ilości zdjęć, filmów oraz innych danych i aplikacji np. gier. Przestrzeń dyskową można w każdej chwili rozbudować o dodatkowe 32 GB za pomocą karty micro SD.

 

 

Dzięki nowym tabletom KM1064 użytkownicy mają nieograniczony dostęp do Internetu niemal w każdym miejscu. W zależności od modelu łączność z siecią można uzyskać poprzez zewnętrzny modem 3G lub WiFi (KM1064), bądź dodatkowo wbudowany modem 3G w modelu KM1064G. Obydwa urządzenia zostały wyposażone w baterię o pojemności 7600 mAh, która gwarantuje wiele godzin niczym niezachwianej pracy, w tym korzystania z zaawansowanych gier oraz filmów w jakości HD.

 

 

Marka Kruger&Matz wprowadzając znaczne zmiany technologiczne, jednocześnie zachowała sprawdzony design urządzeń. Tablety wyposażone zostały w ekran IPS o przekątnej 10,1 cala i rozdzielczości 1280 x 800. Wygodę i stabilność w czasie korzystania z urządzeń zapewnia mocna, a zarazem stylowa metalowa obudowa w kolorze czarnym, z charakterystycznymi bocznymi wstawkami z plastiku. Dodatkowy komfort obsługi urządzeń zapewnia dogodnie ułożony na górnym panelu interfejs USB, czytnik kart SD i SIM, gniazdo słuchawek, złącze HDMI oraz przyciski menu.

 

 

Funkcjonalność tabletów KM1064 podnoszą dwa doskonałej jakości głośniki oraz kamery o zwiększonej rozdzielczości. Przednia - 2 Mpix przydaje się np. do rozmów na Skype lub innych komunikatorach, a tylna 5 Mpix z funkcją auto focus, do robienia zdjęć i nagrań. Sugerowana cena detaliczna urządzeń to odpowiednio: KM1064 - 780 zł i KM1064G - 880 zł.

 

 

Krüger&Matz to marka specjalizująca się w produkcji urządzeń zapewniających doskonałą rozrywkę zarówno w domu, jak i w samochodzie. Oferowane produkty odpowiadają na zróżnicowane potrzeby klientów stawiających na wysoką jakość i nowoczesny design w optymalnej cenie. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w portfolio produktów Kruger&Matz znaleźć można m.in. designerskie i zapewniające doskonałą jakość dźwięku słuchawki oraz sprzęt audio, a także nowoczesne rozwiązania mobilne jak tablety, czy smartfony.

 

 

 

 

 

Krüger&Matz
780 i 880 PLN
Tagi: