Krystaliczny dźwięk - słuchawki Creative HN-900 z redukcją szumów

19.12.2011 11:20

Ogranicz hałas z zewnątrz, prowadź komfortowo rozmowy telefoniczne i ciesz się krystalicznym dźwiękiem. A to dzięki słuchawkom z funkcją redukcji szumów Creative HN-900, która redukuje poziom zbędnych dźwięków o blisko 85 procent.

 

 

Firma PowerSales International, wyłączny autoryzowany przedstawiciel firmy Creative, wprowadza na rynek zestaw słuchawkowy Creative HN-900 skutecznie tłumiący hałas z zewnątrz i zapewniający krystalicznie czysty dźwięk w każdych warunkach. Dzięki funkcji redukcji szumów poziom zbędnych dźwięków został zredukowany o prawie 85 procent. Mikrofony wbudowane w muszlach słuchawki wykrywają odgłosy otoczenia i odbijają je, wykorzystując przeciwne fale dźwiękowe i skutecznie tłumiąc odgłosy otoczenia.

 

 

Precyzyjnie dostrojone przez profesjonalnych akustyków czterdziestomilimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają doskonałą jakość odtwarzanej muzyki lub innej rozrywki. Słuchawki Creative HN-900 posiadają również wbudowany mikrofon do komunikacji głosowej przez iPhone'a. Dołączony do słuchawek kabel wyposażony jest w pozłacane wtyczki kompatybilne z urządzeniami iPhone, iPad, iPod oraz odtwarzaczami muzycznymi ZEN.

 

 

Jeżeli chcemy uruchomić funkcję redukcji szumów i odpocząć, wystarczy odłączyć kabel od słuchawek. Dodatkowo, słuchawki można użytkować po wyczerpaniu baterii - tryb bierny słuchawek Creative HN-900 pozwala cieszyć się muzyką, nawet jeśli zapomnimy zabrać dodatkowe baterie. Sugerowane cena detaliczna wynosi 449 złotych.

 

 

Dane techniczne Creative HN-900:

Słychawki
* Przetworniki: Magnes neodymowy o średnicy 40 mm
* Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20 kHz
* Poziom redukcji szumów: -18 dB (85%)
* Impedancja: 290 omów
* Czułość (przy 1 kHz): 100 dB/mW

 

 

Mikrofon
* Typ: Mikrofon wielokierunkowy
* Pasmo przenoszenia: 100 Hz ~ 10 kHz
* Impedancja: < 2,2 kilooma
* Czułość (przy 1 kHz): -38 dBV/Pa

Długość przewodu: 1,5 m - odłączalny z wbudowanym mikrofonem
Zasilanie: 1 bateria alkaliczna AAA
Czas pracy na baterii: 40 godzin
Masa produktu: 168 g

Creative to światowy lider w dziedzinie produktów przeznaczonych do cyfrowej rozrywki, współpracujących z komputerami osobistymi i Internetem. Firma zasłynęła z produkcji kart dźwiękowych Sound Blaster rozpoczynając multimedialną rewolucję. Dziś Creative stanowi awangardę rozrywki cyfrowej na platformie PC, m.in. dzięki wielokrotnie nagradzanym odtwarzaczom MP3 serii Zen. Nowoczesne rozwiązania sprzętowe, opatentowane technologie, oprogramowanie i usługi, wykorzystujące możliwości Internetu, dostarczają klientom wysokiej jakości rozrywkę - zawsze i wszędzie.

 

 

 

 

Creative
449 PLN