Logitech Bluetooth Speakers Z600 - najnowocześniejszy design i najwyższa jakość dźwięku

31.07.2013 09:09

Najnowsze głośniki stereo Logitech Bluetooth Speakers Z600 to najnowocześniejszy design i najwyższej jakości dźwięk. Umożliwiają prostą łączność bezprzewodową nawet między trzema urządzeniami w tym samym czasie.

 

 

Firma Logitech zaprezentowała głośniki Logitech Bluetooth Speakers Z600, stylową parę bezprzewodowych głośników stereo, które doskonale komponują się ze smukłym wyglądem komputerów Mac i Utrabook. Dzięki nim możesz łatwo odtwarzać muzykę i inne materiały audio ze swojego komputera, smartfona czy tabletu. Te trzy urządzenia mogą działać w tym samym czasie, a przełączanie się między nimi to tylko kwestia naciśnięcia przycisku "pauza" na jednym i "play" na drugim.

 

 

Głośniki Logitech Bluetooth Speakers Z600 zaprojektowano w taki sposób, aby przypominały dzieło sztuki. Wykorzystano kształty, materiały i kolory, które wpasowują się w nowoczesne wnętrza i komponują z wyglądem ultracienkich laptopów. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth, głośniki te idealnie odpowiadają dzisiejszemu stylowi życia miłośników technologii bezprzewodowej, korzystających z wielu urządzeń na raz - powiedziała Charlotte Johs, global vice president of brand development and portfolio for PC accessories w firmie Logitech.

 

 

Głośniki Logitech Bluetooth Speakers Z600 zawsze dają czysty, wyraźny dźwięk, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, oglądasz film, grasz w gry, czy rozmawiasz na czacie. Dzięki trójdrożnym głośnikom sprzęt daje najwyższej jakości dźwięk w każdej przestrzeni. Przyciski głośników Logitech Bluetooth Speakers Z600 stanowią kolejną integralną część minimalistycznego designu tego urządzenia. Cały górny panel prawego głośnika tworzy gładką, funkcjonalną płytę dotykową.

 

 

Aby zwiększyć lub zmniejszyć moc głośników wystarczy lekko przesunąć palcem po krawędzi płyty. Pozostałe elementy, takie jak przycisk włączający urządzenie, kontrolka Bluetooth i wejście audio zostały dyskretnie ukryte z tyłu urządzenia, a ponieważ każdy detal jest istotny, to nawet kabel został odpowiednio zaprojektowany. Płaski przewód został umieszczony między głośnikami i zasilaczem w taki sposób, by zminimalizować ewentualność poplątania kabli.

 

 

Aby zapewnić Ci najlepszą jakość użytkowania sprzętu, do zestawu dołączony jest odbiornik USB Bluetooth. Urządzenie to daje możliwość bezprzewodowego połączenia z komputerem, który nie jest wyposażony w technologię Bluetooth. Co więcej, możesz połączyć głośniki z jakimkolwiek urządzeniem z wejściem audio typu: mini jack. Głośniki Logitech Bluetooth Speakers Z600 będą dostępne w Europie już w sierpniu 2013 roku w sugerowanej przez producenta cenie 635 złotych.

 

 

 

 

Logitech
635 / 669 PLN