Logitech UE Air Speaker - wolność dźwięku

02.04.2012 14:34

Nowy głośnik działający w oparciu o AirPlay umożliwia bezprzewodową, strumieniową transmisję audio z urządzeń obsługujących program iTunes oraz iPhone'ów, iPadów i iPodów touch. Firma Logitech wyznacza nowy standard jakości dźwięku, prezentując głośnik Logitech UE Air Speaker.

 

 

To przełomowe urządzanie sprawi, że przesyłanie dźwięku będzie łatwiejsze i bardziej wygodne niż do tej pory. Głośnik współpracuje z iPhone'ami, iPadami i iPodami touch oraz wszystkimi urządzeniami obsługującymi program iTunes. UE Air Speaker łączy się z nośnikami danych przez domową sieć WiFi. Nowy produkt Logitech działa w oparciu o rozwiązanie AirPlay Apple'a.

 

 

- Istnieje coraz szersze grono miłośników dobrego brzmienia, którzy słuchają ulubionej muzyki przede wszystkim na iPadach i iPhone'ach - mówi Rory Dooley, senior vice president of music w firmie Logitech. - To właśnie z myślą o nim stworzyliśmy Logitech UE Air Speaker - urządzenie, dzięki któremu będziemy mogli w pełni cieszyć się wysoką jakością dźwięku muzycznego streamingu. Dzięki stylowemu, nowoczesnemu designowi i łatwej konfiguracji Logitech UE Air Speaker wygląda i brzmi fenomenalnie - dodaje.

 

 

Głośnik Logitech UE Air Speaker dostarcza wysokiej jakości dźwięk w każdym miejscu. Dzięki połączeniu osiągnięć firmy Logitech w obszarze domowego audio z doświadczeniem Ultimate Ears w dostarczaniu dźwięku najwyższej jakości bezpośrednio do uszu melomanów, nowy Logitech UE Air Speaker zapewnia doskonałą funkcjonalność w stylowym opakowaniu. Subtelna i lekka linia oraz elegancki design sprawiają, że Air Speaker doskonale prezentuje się w każdym pomieszczeniu i zapewnia bogaty, wysokiej jakości dźwięk.

Instalacja jest niezwykle prosta. Co należy zrobić, aby rozkoszować się dźwiękiem w najlepszym wydaniu: wystarczy zadokować urządzenie, pobrać Logitech UE Air app, wpisać hasło do sieci Wi-Fi i gotowe. Raz skonfigurowane urządzenie oparte o system iOS 4.2 (lub późniejszy) lub jakikolwiek komputer z programem iTunes 10.1 (lub późniejszym), jest sparowane z głośnikiem za każdym razem, gdy podłączymy je do sieci Wi-Fi.

 

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez ograniczeń słuchać muzyki z własnego iPada, iPhone'a przyjaciela czy laptopa. Dodatkowo Apple Dock Connector pozwala ładować iPada, iPhone'a i iPod toucha podczas odtwarzania muzyki. Logitech UE Air Speaker wyróżniony został honorową nagrodą International CES Innovations 2012 Design and Engineering w kategorii Wireless Handset Accessories.

Logitech Air Speaker będzie dostępny w Europie na początku kwietnia 2012 roku, w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 1569 złotych.

 

 

 

 

Logitech
1569 PLN