Marantz Seria Melody Media

01.02.2011 21:19

M-CR603 (Melody Media) to świetnie brzmiący odtwarzacz CD, obsługujący aplikacje Wizz App i AirPlay, oraz oferujący łatwy dostęp do radia FM, radia internetowego, komputera PC oraz iPoda czy iPhona. Teraz oprócz koloru szampańskiego, Melody Media dostępny jest również w kolorze czarnym.

 

 

Melody Media (M-CR603) jak sama nazwa wskazuje, to system nakierowany na media w szerokim tego słowa znaczeniu. Melody Media (CR603) to doskonały partner i uzupełnienie domowego komputera PC lub Maca. Jest tak samo dobry jak najlepsze dedykowane odtwarzacze CD, doskonale współpracuje z iPhonem (posiada certyfikat Works with iPhone) i jest jednocześnie tunerem DAB/DAB+.

 

 

Współcześnie Melody Media to jednak przede wszystkim Internet. M-CR603 za pomocą umieszczonego na panelu tylnim wejścia Ethernet, pozwala na połączenie z komputerem PC lub bezpośrednio z Internetem. Certyfikat DLNA 1.5 umożliwia Melody Media odtworzenie muzyki z tysięcy bezpłatnych internetowych stacji radiowych, jak i również wszystkich plików muzycznych zapisanych na komputerze lub dysku sieciowym NAS (Network Attached Storage). Potężny, 2 x 60 watowy wzmacniacz, odtworzy każdą muzykę głośno, wyraźnie i bez wysiłku. Natomiast duży wyświetlacz, sprawi że obsługa tego urządzenia będzie łatwa i przyjemna.

 

 

Melody Media (M-CR603) doskonale pokazuje nieustające zaangażowanie firmy Marantz w tworzeniu doskonałej jakości urządzeń niezależnie od wielkości obudowy. Najwyższa jakość, bogactwo funkcji, uniwersalność i piękno... To właśnie doskonały Melody Media (M-CR603). Dodatkowo, możliwa jest aktualizacja systemu Melody Media (M-CR603) o funkcje AirPlay oraz Wizz App.

 

 

AirPlay
To nowoczesne rozwiązanie sieciowe, pozwalające na strumieniowe odtwarzanie muzyki z biblioteki iTunes znajdującej się na komputerze PC, Mac, odtwarzaczu iPod czy też telefonie iPhone. Dzięki AirPlay, poznasz nowe funkcjonalności swojego systemu audio. Wystarczy że podłączysz urządzenie firmy Marantz do domowej sieci,  aby móc słuchać Swojej ulubionej muzyki w najwyższej możliwej jakości z bogatej biblioteki np. komputera. I to wszystko sterując pilotem systemu Marantza. Dodatkowo na wyświetlaczu pojawią się informacje o odtwarzanym utworze, albumie oraz pozostałym czasie do końca trwania utworu.

Wizz App
Aplikacja Wizz App pozwala na kontrolę urządzeń firmy Marantz np. M-CR603, przy pomocy ekranów dotykowych firmy Apple. Dostępna jest także kontrola odtwarzania plików muzycznych tj. wybór plików, odtwarzanie plików oraz zakończenie pracy plików, z podłączonego do systemu Marantz komputera PC czy dysku NAS. Dodatkowo, użytkownicy za pośrednictwem iPhone lub iPod Touch, w szybki sposób, mogą przeglądać internetowe stacje radiowe, zawartość biblioteki muzycznej umieszczonej na komputerze PC lub dysku NAS, a także wybierać utwory według wykonawcy, albumu, bądź gatunku. Na ostateczny wygląd oraz maksymalną łatwość obsługi aplikacji Wizz App, składa się także funkcja wyświetlania na systemie Marantz okładki płyty oraz informacje o aktualnie odtwarzanych plikach muzycznych.


 

 

 

Marantz
2699 PLN