Mikrozestawy Sony hi-fi z serii G

19.07.2011 13:57

Najnowsze mikrozestawy firmy Sony hi-fi z serii G łączą w sobie wyrafinowany dźwięk i klasyczną stylistykę, doskonałe brzmienie z funkcjami sieciowymi i eleganckim wyglądem.

" Staranie przemyślana konstrukcja gwarantująca czystość brzmienia
" Łatwe podłączanie iPoda i telefonu iPhone
" Odtwarzanie muzyki z różnych źródeł przez łącze USB i sieć Wi-Fi (wybrane modele)

 

 

Fantastyczna czystość brzmienia

Mikrozestawy hi-fi z serii G zostały zaprojektowane tak, by imponowały brzmieniem nawet najbardziej wymagającym miłośnikom słuchania. Mikrozestawy te są owocem wieloletniego doświadczenia w opracowywaniu i produkcji wzmacniaczy. Użyta w nich innowacyjna technologia uziemienia geometrycznego zmniejsza do minimum zniekształcenia wzmacniacza, pozwalając dokładnie słyszeć rytm i tempo zarówno przy słuchaniu rockowych jak i delikatnych utworów z repertuaru klasycznego.

 

 

Zwarte kolumny głośnikowe wyróżniają się dużą mocą wyjściową i naturalnym, zrównoważonym brzmieniem. Każdy szczegół, od rowkowanych wewnętrznych ścianek głośników do rozwiązań konstrukcyjnych w jednostkach nisko- i wysokotonowych, służy zapewnieniu dźwięku, w którym można się zanurzyć bez reszty.

Klasyczny wygląd i luksusowe wykończenie

Proste, eleganckie mikrozestawy hi-fi z serii G nawiązują wyglądem do klasycznych, analogowych zestawów muzycznych. Na wykończonej litym szczotkowanym aluminium jednostce centralnej znajdziemy pokrętła, które do złudzenia przypominają gałki z dawnych lat. Jasna kolorystyka aluminium silnie kontrastuje z wykończonymi na wysoki połysk, czarnymi głośnikami.

 

 

Subtelne, stonowane wzornictwo służy zapewnieniu maksymalnej przyjemności ze słuchania. Piękno i prostotę wyglądu podkreśla przesunięty o milimetr w prawo regulator głośności oraz zewnętrzny pierścień. Wykorzystanie na głośnikach farby poliuretanowej zamiast tańszej farby poliestrowej ogranicza niepożądany rezonans i zwiększa czystość brzmienia.

Twoja muzyka w twoim stylu

Mikrozestawy hi-fi z serii G dają różnorodne możliwości odtwarzania ulubionych nagrań. Certyfikat Made for iPod / iPhone oznacza, że po podłączeniu do portu USB iPoda lub telefonu iPhone będzie można słuchać zapisanej w nim muzyki przez głośniki zestawu. Do portu USB można także podłączyć odtwarzacz MP3 lub pamięć USB, a następnie w pełni korzystać ze zgromadzonej w nich kolekcji nagrań.

 

 

Coś dla koneserów

- Mimo że mikrozestawy hi-fi z serii G mają klasyczny wygląd, znajdziemy w nich najnowsze innowacje z dziedziny audio - mówi Yuji Kitayama, dyrektor w Home Entertainment of Europe. - Luksusowe wykończenie i czystość brzmienia stanowią gwarancję niepowtarzalnych wrażeń podczas słuchania.


Mikrozestawy hi-fi z serii G: najważniejsze cechy:

Na rynku polskim dostępny będzie model CMT-G1iP.

 

 

 

 

 

Sony