Mini głośnik, maxi moc - Angry Birds Mini - kolorowe głośniczki od Gear4

13.12.2012 11:56

Mini głośniki Angry Birds to linia pięciu urządzeń, z których trzy to postaci z podstawowej wersji gry, zaś dwie kolejne z jej kontynuacji - Angry Birds Space. Każdy z głośników swobodnie mieści się w dłoni dorosłego człowieka - ich waga waha się od 90 do 130 gramów.

 

 

Angry Birds to jedna z najpopularniejszych gier mobilnych na świecie, która zadebiutowała 3 lata temu na AppStore, po czym szybko trafiła również na inne platformy i do Internetu. Ta prosta gra zręcznościowa doczekała się już wielu kontynuacji oraz milionów fanów na całym świecie. Jej niespotykany wcześniej sukces przyczynił się do rozpowszechnienia wizerunku rozwścieczonych, latających stworzeń i przeniesienia ich do innych dziedzin życia.

 

 

W 2011 roku producent gry, firma Rovio, nawiązała oficjalną współpracę z marką Gear4 - jej pierwszym owocem była linia dużych głośników w kształcie postaci z gry. Następnie przyszła kolej na pokrowce i osłonki dla iPhone'ów i iPodów oraz słuchawki douszne. Obecnie linia Angry Birds od Gear4 zasilona zostaje kolejnym akcesorium - mini głośnikami o zaskakującej mocy i niezwykłej mobilności.

 

 

Urządzenia można rozłożyć, przekręcając delikatnie ich górne części - ów zabieg wyraźnie wzmacnia basy i sprawia, że te niewielkie postaci wydają z siebie potężny, zaskakujący, jak na ich wymiary, dźwięk. Głośniczki wyposażone są w kable USB, dzięki którym można je wygodnie i szybko ładować - naładowane do pełna urządzenie, jest w stanie grać nieprzerwanie do 8 godzin. Dzięki temu, a także swym kompaktowym wymiarom, mini głośniki Angry Birds od Gear4 idealnie sprawdzają się w podróży.

 

 

Każdy z nich posiada kabelek zakończony standardową wtyczką 3,5 mm, co sprawia, że można go podłączyć do każdego urządzenia nadawczego - smartfona, tabletu, odtwarzacza MP3, laptopa, czy komputera stacjonarnego. Co więcej, konstrukcja głośniczków pozwala na stworzenie między nimi połączenia liniowego -  można więc utworzyć długi, kolorowy łańcuch potężnego brzmienia.

 

 

Najnowsze mini głośniki Gear4, to przyciągające wzrok urządzenia, cechujące się pomysłowym i pełnym poczucia humoru designem. Wzbudzą zainteresowanie nie tylko zdeklarowanych fanów gry Angry Birds, ale sprawdzą się też jako doskonały dodatek do dziecięcego pokoju lub wygodne, mobilne narzędzie do słuchania muzyki dla osób, które cenią sobie nietuzinkowy wygląd otaczających ich przedmiotów. Mini głośniki Angry Birds od Gear4 dostępne są w sprzedaży w sieciach sklepów Media Markt, Saturn i Redcoon. Ich cena wynosi 99 zł.

 

 

Istniejąca od 2004 roku brytyjska marka Gear4 to jedna z pierwszych na świecie firm, która podjęła się produkcji linii akcesoriów dedykowanych iPodom. Rozszerzając swą działalność na kolejne kraje, Gear4 dynamicznie powiększał również asortyment swoich produktów. Dziś firma, będąca największym w Europie partnerem Apple, poza bogatym wyborem akcesoriów do iPhone'ów, iPodów i iPadów, poszczycić się może również wysokiej jakości rozwiązaniami technologicznymi z zakresu audio.

 

 

Szeroka gama nowoczesnych głośników, radiobudzików, słuchawek i stacji dokujących - teraz również dla smartfonów korzystających z systemów Android - to rozwiązania cechujące się nie tylko doskonałą funkcjonalnością, ale też nowoczesnym i pomysłowym designem, trafiającym w gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

 

Gear4
99 PLN
Tagi: