Muzyka w wannie? Skype nad patelnią? Bądź wireless!

22.03.2013 11:47

Manhattan prezentuje słuchawki bezprzewodowe Flyte łączące nowoczesną technologię ze stylistyką retro. Słuchawki zapewniają możliwość korzystania z nieskrępowanej wolności pozwalając na łączenie np. jazdy na rowerze stacjonarnym ze słuchaniem muzyki w jakości 3D, czy gotowanie z rozmową ze znajomym zza Oceanu na Skype'ie.

W przypadku sułchawek Flyte nowoczesność równa się w stu procentach niezależności. Nie trzeba już pamiętać o ograniczającym ruchy kablu, czy zważać na przebywanie w bliskiej odległości komputera czy odtwarzacza MP3. Co ważne, wyładowane akumulatory można ponownie uzupełnić, nie inwestując w jednorazowe baterie. Dla wygody użytkowania Producent do zestawu dołączył kabel, z którego korzystać można np. podczas lotu samolotem, w przypadku rozładowania akumulatora lub z urządzeniami bez systemu Bluetooth.

 

 

Słuchawki wyposażono w system Multipoint, umożliwiając współpracę produktu z komputerem z technologią Bluetooth, odtwarzaczem MP3, tabletem czy smartphone'm. Wbudowany mikrofon pozwala na wykorzystanie Flyte do rozmów przez Skype czy Google Voice, jak również do komunikacji w grach internetowych na PC lub konsoli Sony Playstation i przez telefon komórkowy.

Zintegrowane, wielofunkcyjne przyciski, umieszczone na obu słuchawkach, pozwalają użytkownikowi na kontrolę odtwarzania, głośności, odbierania przychodzących połączeń i prowadzenie rozmów w odległości do 10 m od sparowanego urządzenia. Słuchawki informują użytkownika dźwiękowo o niskim poziomie naładowania baterii, włączeniu lub wyłączeniu czy gotowości do parowania z innym sprzętem.

 

 

Flyte to jednak nie tylko nowoczesna technologia, ale także wysmakowany design w wymiarze vintage. Ascetyczne wykonanie nawiązuje do stylistyki lat 60. i 70. XX wieku przywołując wspomnienia fantastyki Gwiezdnych Wojen, Bucka Rogersa i Odysei Kosmicznej 2001. Słuchawki Flyte zasilane są baterią litowo-polimerową, ładowaną przez kabel micro USB. Bateria zapewnia 8-godzinny czas odtwarzania dźwięku, 12-godzinny czas rozmów oraz 500 godzin czuwania.

Słuchawki sprzyjają podróżowaniu - są lekkie, mają ciekawy system składania oraz ochronne etui. W zestawie, oprócz słuchawek, znajduje się etui, kabel audio 3,5 mm oraz kablel mikro USB. Słuchawki Manhattan Flyte dostępne są w dobrych sklepach detalicznych i internetowych w cenie 299 złotych. Mają tzw. gwarancję dozywotnią "Lifetime Warranty".

 

 

 

 

Manhattan
299 PLN
Tagi: