NAD - nowe oblicze jakości w najlepszym wydaniu

13.12.2013 12:39

NAD aktualizuje swoją politykę dystrybucyjną. Od września 2013 r. urządzenia tej firmy dostępne są wyłącznie w certyfikowanych salonach audio-wideo, co pozwala klientom w pełni poznać walory brzmieniowe i funkcjonalne projektów z portfolio NAD. Swoją pomocą służą także specjaliści, którzy podczas szkoleń prowadzonych przez inżynierów NAD poznali te urządzenia niemal "od podszewki".

Już od ponad 40 lat projektanci z NAD konsekwentnie dążą do stworzenia urządzenia niemal idealnego, które pod względem wierności odtwarzanego dźwięku zbliży go do oryginału. Jednocześnie dbają także o to, aby ich dzieła zachowały klasyczny charakter i możliwie najlepiej spełniały zadanie, do którego zostały stworzone - dostarczyć radość ze słuchania muzyki.

 

NAD M50-M2-M52 Suite z iPad'em linia Masters

 

Moduły MDC - rewolucja w świecie audio-wideo

Projektanci firmy jako sposób na urzeczywistnienie tych starań wybrali dwie uzupełniające się drogi. Pierwsza to moduły MDC. NAD jako jeden z niewielu producentów zapewnia możliwość wzbogacenia wybranych urządzeń o dodatkowe funkcjonalności. Służą do tego specjalne karty rozszerzeń (moduły MDC), pozwalające doposażyć niektóre modele w rozwiązania, które w chwili ich zakupu były w ogóle niedostępne lub zbędne dla użytkownika. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu właściciele tych wybranych urządzeń NAD nie muszą obawiać się tego, że w przyszłości zostaną wprowadzone nowe rozwiązania, a oni będą zmuszeni wymienić sprzęt. Ta w pełni świadoma polityka unowocześniania poprzez aktualizację pozwala nabywcom produktów NAD cieszyć się wysokiej jakości brzmieniem i jednocześnie daje im możliwość samodzielnego decydowania o ostatecznym kształcie i funkcjonalności sprzętu - nawet po jego zakupie. Drugim sposobem jest stosowanie wyselekcjonowanych podzespołów i dopracowanie detali, co w połączeniu z bezkompromisowymi projektami zapewnia maksymalnie wierne brzmienie i już od czterech dekad określa tożsamość NAD.

 

T748 AV Surround Sound Receiver - linia Classic

 

Kompletna oferta, fachowa obsługa

Ta przemyślana strategia pozwala wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do oczekiwań słuchacza, ale jednocześnie wymaga przygotowania profesjonalnej sieci sprzedaży. To dlatego, w myśl nowej koncepcji, na polskim rynku konstrukcje NAD będą dostępne wyłącznie w wybranych, specjalistycznych salonach audio-wideo. Każdy z nich zapewnia odpowiednie warunki do tego, aby w pełni zaprezentować możliwości brzmieniowe i funkcjonalne drzemiące w sprzęcie NAD. To ogromne ułatwienie dla nabywców, którzy w komfortowych warunkach będą mogli podjąć przemyślaną decyzję o wyborze urządzenia. W autoryzowanych salonach na audiofili będzie czekała kompletna oferta urządzeń z serii Classic, a w wybranych także z serii Masters, co ułatwi porównanie poszczególnych konstrukcji i zapoznanie się z zastosowanymi w nich rozwiązaniami funkcjonalnymi. Ponadto klienci mogą także liczyć na pomoc pracujących w salonach specjalistów. To eksperci, którzy bardzo dobrze znają możliwości drzemiące w wielu urządzeniach dostępnych na rynku, a ponadto pod kierownictwem inżynierów z NAD odbyli cykl szkoleń, dzięki którym urządzenia NAD poznali od przysłowiowej podszewki. Wszystko po to, aby w najpełniejszej formie przedstawić potencjał drzemiący w urządzeniach NAD i korzyści wynikające z ich użytkowania.

Dwie zaawansowane linie - doskonałe stereo i kino domowe

NAD należy do grona tych producentów, którzy mogą pochwalić się bogatym portfolio. Wspomniane rewolucyjne moduły MDC to doskonały sposób na rozszerzenie funkcjonalności zarówno urządzeń stereofonicznych, jak i systemów kina domowego. Główny trzon oferty tworzą dwie linie - podstawowa Classic i referencyjna Masters. Pierwsza przeznaczona jest dla melomanów poszukujących konstrukcji, które zapewnią im wysokiej jakości dźwięk w przystępnej cenie. Referencyjna seria Masters stanowi urzeczywistnienie bezkompromisowego podejścia, w którym najważniejsza jest wierność brzmienia. Niezależnie od wybranej linii produktowej, wszystkie urządzenia z logo NAD łączą w sobie trzy istotne cechy - jakość, wydajność i prostotę. Te atuty dostrzegalne są także w konstrukcjach z serii VISO, na którą składają się stacje muzyczne i kompletny zestaw, który wyróżnia się swoimi kompaktowymi rozmiarami i wysokiej jakości brzmieniem. Dla amatorów indywidualnego obcowania z dźwiękiem projektanci przygotowali także linię słuchawek. Dystrybutorem marki NAD w Polsce jest firma Audio Klan.

 

 

 

 

NAD, Audio Klan
Tagi: