Nagroda EISA dla Dali Kubik Free

22.08.2013 12:57

Duński producent głośników Dali informuje z ogromną radością, iż kolejny produkt Dali otrzymał prestiżową Nagrodę EISA. Jury EISA uznało, iż Dali Kubik Free zasługuje na tytuł "Europejski Bezprzewodowy System Głośnikowy 2013-2014".

 

 

Werdykt Jury EISA:

"Wraz z nową serią miniaturowych dwudrożnych zespołów głośnikowych Kubik Free, Dali dostarcza funkcjonalność i dobrą zabawę. Aktywne, wyposażone we własne zasilanie i wzmacniacze Kubiki Free łączą się bezprzewodowo z każdym urządzeniem zaopatrzonym w Bluetooth; głośnik nisko-średniotonowy z membraną wzmocnioną włóknem drzewnym i jedwabna kopułka oddają soczyste, słodkie oraz subtelne brzmienie.

 

 

Wyposażenie Kubika Free obejmuje wejście USB i optyczne (odpowiednie do komunikacji z telewizorem), a także stereofoniczną parę RCA do integracji z poważnymi urządzeniami audio. Specjalny kabel pozwala na podłączenie do Kubika Free drugiego Kubika - pasywnej wersji Kubik Free Xtra.

 

 

Dostępne jest też wyjście subwooferowe, pozwalające stworzyć pełny system 2.1. Maskownica obejmująca trzy ścianki urządzenia występuje w różnych kolorach, pozwalając dopasować Kubiki do nowoczesnych pomieszczeń."

 

 

Jest to już czwarta nagroda EISA dla Dali w ciągu ostatnich czterech lat. Pierwszą nagrodę EISA otrzymał głośnik Ikon 6 MK2 (Najlepszy głośnik 2010/2011), w 2011 roku - Fazon F5, a w 2012 - Epicon 8.

 

 

Dali Kubik Free - głośnik aktywny

Przy tworzeniu głośnika Kubik Free udowodniono, że można połączyć cnoty hi-fi "starej szkoły" z nowoczesnym i inteligentnym myśleniem, by dostarczyć wspaniałych wrażeń dźwiękowych z aktywnego głośnika. Istotą głośnika Dali Kubik Free jest jego zdolność połączeniowa wespół z eleganckim wzornictwem. Możesz cieszyć się muzyką z licznych źródeł, łącząc je za pomocą Bluetooth, USB, połączenia optycznego i wejść analogowych.

 

 

Najważniejsze cechy Dali Kubik Free:

* 2-drożny głośnik aktywny
* 5" woofer z membraną z pulpy drzewnej
* 25 mm weeter z miękką kopułką
* Cyfrowy wzmacniacz - 100 W w szczycie
* 4 indywidualne kanały wzmacniacza, zbalansowane dla optymalnego brzmienia
* 2 x 25 W RMS woofer
* 2 x 13 W RMS tweeter
* Bluetooth 3.0 do bezprzewodowego połączenia z licznymi urządzeniami audio - całkowicie niezależnego od Wi-Fi

 

 

* Wsparcie dla apt-x przez Bluetooth dla najlepszej jakości dźwięku
* Złącze optyczne do współpracy z TV, urządzeń streamujących lub odtwarzaczy CD
* Łatwe podłączenie przez USB do komputera PC, iPada i iPhona
* Wbudowany przetwornik DAC dla optymalnej jakości dźwięku
* Złącze RCA (phono) do podłączenia starszych modeli TV, odtwarzaczy CD lub cyfrowych urządzeń audio
* IR Learning - sterowanie głośnikiem Kubik Free za pomocą dowolnego pilota na podczerwień
* Gniazdo jack 3,5 mm do bezpośredniego podłączenia słuchawek lub zewnętrznych urządzeń audio
* USB z funkcją ładowania
* Dostępne kolory: czarny, biały, czerwony.

 

 

Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.

 

 

 

 

 

Dali
3499 PLN
Tagi: