Najnowsze odtwarzacze Walkman: jakość dźwięku, łączność, komfort słuchania

07.08.2012 14:48

Sony wprowadza nowe odtwarzacze Walkman, które posiadają systemem Android, łącze Bluetooth i cyfrowy system osłabiania zewnętrznych hałasów. Nowe modele kontynuują tradycję doskonałego brzmienia odtwarzaczy Walkman.

 

Walkman NWZ-E470

Seria Walkman F800: współpraca z Internetem dzięki platformie Android, dotykowy ekran LCD 8,9 cm/3,5” multi-touch z obsługą gestów i wzmacniacz cyfrowy S-Master MX
Seria Walkman E570: cudowna czystość brzmienia dzięki cyfrowemu systemowi osłabiania zewnętrznych hałasów
Seria Walkman E470: żywe kolory i do 36 godzin pracy po jednym ładowaniu

 

Walkman NWZ-E470Nowe modele odtwarzaczy Walkman, dzięki firmowym technologiom Clear Audio, cechują się szczegółowym brzmieniem z mocnym, głębokim basem, kryształowo czystymi tonami wysokimi i osłabionymi przesłuchami między kanałami stereo. Przywracają nawet subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu przy silnej kompresji plików muzycznych.

 

Walkman NWZ-E470

 

Poza świetnym dźwiękiem, nowe odtwarzacze kuszą atrakcyjnym wyglądem, a w przypadku serii E570/470 również najmniejszą jak dotąd grubością, wynoszącą zaledwie 7 mm. Jedno ładowanie wystarcza nawet na 36 godzin odtwarzania. Wielbicielom najwyższej jakości wrażeń dźwiękowych seria Walkman F800 zapewni niezwykle szczegółowy dźwięk hi-fi, a ponadto łączność przez Wi-Fi i dostęp do aplikacji.

Walkman NWZ-E570

 

Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wykorzystać zgromadzoną wcześniej kolekcję multimediów: nowe odtwarzacze Walkman obsługują przysłanie techniką "przeciągnij i upuść" zdjęć, filmów, podcastów i list odtwarzania z biblioteki (tylko treści bez DRM) lub Eksploratora Windows.

 

Walkman NWZ-E570


Walkman F series

Oparta na platformie Android 4.0 ("Ice Cream Sandwich") seria Walkman F800 umożliwia korzystanie z zasobów Internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, łącza Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji ze stale powiększającej się oferty serwisu Google Play.

 

Walkman F800

 

Korzystanie z kolekcji multimediów, aplikacji i gier to prawdziwa przyjemność dzięki dużemu, obsługującemu gesty multi-touch wyświetlaczowi 8,9 cm /3,5" oraz wydajnemu, zapewniającemu dużą szybkość reakcji procesorowi.

 

Walkman F series

 

Czyste tony wysokie i pełny, mocny bas są zasługą wzmacniacza cyfrowego S-Master MX i pięciu technologii Clear Audio. Do odtwarzania nagrań można nawet użyć wbudowanego systemu głośnikowego xLOUD, który eliminuje zniekształcenia i nieprzyjemne dla ucha "obcinanie" słuchanego dźwięku.

 

Walkman F series

 

Seria Walkman E570

Seria Walkman E570 to wymarzone rozwiązanie dla tych, którzy chcą słyszeć wyłącznie czysty dźwięk - nie tylko w czasie relaksu w domowym zaciszu, ale i podczas dojazdów do szkoły czy pracy. Dzięki połączeniu technologii cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów z dostarczanymi słuchawkami o wysokiej jakości, odtwarzacze z tej serii eliminują do 98% dźwięków z zewnątrz.

Walkman NWZ-E570

 

Seria Walkman E470

Smukłe, różnokolorowe odtwarzacze z serii Walkman E470 znakomicie nadają się dla każdego, kto dopiero zaczyna poznawać słynne brzmienie Walkman. Z myślą o zabawie w większym gronie, wyposażono je w tryb Karaoke i funkcję synchronizowanego wyświetlania tekstu. Nowością w rodzinie Walkman są gry, które w czasie odtwarzania można uruchomić na jasnym, szczegółowym ekranie LCD o przekątnej 5,1 cm/2".

 

Walkman NWZ-E570

 

Nowe odtwarzacze Walkman trafią do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie sierpnia (F800 i E570) i w połowie września (E470).

 

Walkman NWZ-E470

 

Najważniejsze cechy:


 

 

 

 

Sony
Tagi: