Nowe produkty Vaio w limitowanej serii red edition

14.01.2014 13:24

Sony wprowadza do sprzedaży limitowaną serię najnowszych produktów Vaio red edition, charakteryzujących się oryginalnym, intensywnym czerwonym kolorem obudowy. Nowe produkty są wynikiem połączenia innowacyjnej technologii z pasją projektantów i wyróżniają się nadzwyczajną czystością formy i kunsztem wykonania.

 

 

- Nowoczesna stylistyka wyrażająca esencję marki Vaio.
- Efekt kunsztu pracy inżynierów w najdrobniejszych szczegółach.
- Niepowtarzalne wykończenie wieloma warstwami lakieru i ręcznie polerowanymi materiałami.

 

 

Seria Vaio red edition fascynuje i urzeka swoim wyglądem. Aby osiągnąć identyczny odcień na każdym z modeli, konstruktorzy Vaio mozolnie przebadali niezliczone kombinacje barwników i technik lakierowania różnych podłoży, w tym włókna węglowego i aluminium.

 

 

Nakładanie każdej warstwy lakieru z osobna i staranne, ręczne polerowanie wybranych materiałów zapewnia bogaty kolor i połysk, wzmacniany dodatkowo przez wytrzymałą powłokę zewnętrzną UV.

 

 

Vaio red edition to nie tylko czysta forma, lecz i duża moc. W zależności od modelu, komputery Vaio Duo 13, Vaio Pro 11/13 i Vaio Fit 14/15 można zamawiać z procesorami do Intel Core i7 włącznie, z pamięcią do 12 GB i dyskiem SSD o pojemności do 512 GB.

 

 

Wszystkie modele są wyposażone w ekrany dotykowe, dzięki czemu pozwalają w pełni wykorzystywać potencjał systemu Windows 8.

 

 

Nowe modele można nabyć samodzielnie za pośrednictwem sklepu internetowego Sony lub z pomocą konsultanta w salonie Sony Store w warszawskim centrum handlowym Arkadia.

 

 

Sony oferuje zintegrowany świat rozrywki łączący elektronikę użytkową, rozwiązania mobilne, muzyki, filmy, gry i Sony Entertainment Network, zajmując pozycję jednej z wiodących marek konsumenckich na świecie.

 

 

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio-wideo, przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition Bravia, cyfrowe aparaty Cyber-shot, kamery Handycam, lustrzanki cyfrowe "Α" (wym. alfa), Xperia Tablet i odtwarzacze MP3 Walkman, jak również z komputerów osobistych Vaio i profesjonalnego sprzętu studyjnego HD3D.

 

 

 

 

Sony Europe
Tagi: