Nowy Kingston Wi-Drive o pojemności 128 GB

20.12.2012 09:02

Kingston Digital Europe Ltd. - spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, poinformowała o wprowadzeniu na rynek urządzenia Wi-Drive o pojemności 128 GB. Nowy dysk pozwala na dzielenie się jeszcze większą liczbą plików dzięki technologii bezprzewodowej.

 

 

Stanowi idealne uzupełnienie dostępnych już na rynku urządzeń o pojemności 32 GB i 64 GB. Dziękitechnologii Wi-Fi oraz 4-godzinnej pracy baterii Kingston oferuje doskonałej jakości podręczny dysk, który potrafi połączyć takie urządzenia, jak Apple iPad, iPhone, iPod, iPod touch, smartfony oraz tablety pracujące na platformie Android, a także Kindle Fire.

 

 

Wi-Drive za pomocą aplikacji "Kingston Wi-Drive" pobranej z App Store pozwala odtwarzać filmy, mieć dostęp do muzyki oraz dzielić się plikami z innymi użytkownikami sprzętu firmy Apple. Aplikacja przeznaczona dla urządzeń działających na platformie Android jest już dostępna w sklepie z aplikacjami Google Play.

 

 

Ze względu na duży wybór urządzeń pracujących na platformie Android, Wi-Drive oferuję szeroką gamę możliwości - każdy użytkownik może skorzystać z dedykowanej aplikacji lub przeglądarki. Kingston Wi-Drive objęty jest roczną gwarancją oraz wsparciem technicznym 24/7.

 

 

Kingston świętuje w tym roku swoje 25 urodziny. Firma została założona w dniu 17 października 1987 roku i stała się największym producentem pamięci na świecie. Dodatkowo w tym roku linia produktów HyperX obchodzi swoje 10 urodziny. Pierwszy moduł pamięci HyperX został wprowadzony na rynek w listopadzie 2002 roku.

 

 

 

 

 

 

Kingston