Odporne na zachlapanie wodą bezprzewodowe słuchawki Sony dla aktywnych użytkowników

27.02.2014 09:28

Muzyka potrafi znakomicie dodawać sił podczas ćwiczeń - zwłaszcza jeśli płynie z nowych, odpornych na zachlapanie wodą słuchawek bezprzewodowych Sony MDR-AS700BT. Mają one wytrzymałą, sprężystą obudowę.

 

 

Konstruktorzy umieścili w niej duże, 30-milimetrowe przetworniki akustyczne typu dynamicznego, które zapewniają wysoką jakość brzmienia. Pałąk na szyję poprawia wygodę noszenia i zapobiega zsuwaniu się słuchawek z uszu podczas intensywnego treningu.

 

 

- Solidna, odporna na zachlapanie wodą konstrukcja zaprojektowana z myślą o uprawianiu sportów.
- Dobrze trzymający się na szyi pałąk.
- Funkcja łączenia za jednym dotknięciem przez NFC oraz łącze Bluetooth do strumieniowej transmisji muzyki i prowadzenia rozmów telefonicznych.
- Do 9 godzin odtwarzania muzyki.

 

 

Dzięki technologiom NFC i Bluetooth użytkownik może sterować odtwarzaniem muzyki ze smartfona albo odtwarzacza muzycznego bez podłączania żadnych przewodów. Aby błyskawicznie nawiązać łączność bezprzewodową i rozpocząć słuchanie nagrań, wystarczy przyłożyć do słuchawek smartfon wyposażony w technologię NFC.

 

 

Wbudowany mikrofon pozwala na używanie urządzenia nie tylko do słuchania muzyki, lecz także prowadzenia rozmów telefonicznych, a wewnętrzny akumulator wystarcza nawet na dziewięć godzin słuchania.

 

 

Odporne na zachlapanie wodą słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-AS700BT są już dostępne w Europie w dwóch żywych odmianach kolorystycznych, niebieskiej i pomarańczowej.

 

 

 

 

 

Sony