Plantronics CS530N - słuchawka bezprzewodowa

07.08.2012 12:40

Niezwykle lekka bezprzewodowa słuchawka Plantronics CS530N umożliwia prowadzenie rozmów w odległości do 100 m od telefonu stacjonarnego. Zestaw słuchawkowy CS530N to najnowsza propozycja Plantronics z popularnej serii CS500, która kolejny raz wyznacza wyższy standard komunikacji przez telefon stacjonarny.

 

 

Zaawansowana technologia DECT (1,8 GHz) zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i umożliwia współpracę z większością przewodowych telefonów biurowych i central. Słuchawka nauszna wyposażona w mikrofon z redukcją szumów otocznia jest jedną z najlżejszych na rynku, bo waży zaledwie 25 gramów. Umożliwia zdalnie odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych. Nawiązywanie połączenia następuje też automatycznie po zdjęciu urządzenia ze stacji bazowej/ładowarki.

 

 

CS530N w nowym eleganckim wydaniu, w opływowym kształcie, z magnetycznym uchwytem ładowania, oferuje tą samą wygodę noszenia co poprzedni model CS70. Zestaw zapewnia nową szerokopasmową jakość dźwięku, ale przy tym większą wydajność i niezawodność. Pozwala na maksymalną mobilność, dzięki inteligentnemu systemowi zarządzania energią optymalizującemu zasięg i czas rozmów.

Prostotę użytkowania zapewnia instalacja plug-and-talk oraz przyciski zdalnego odbierania/kończenia połączeń, VOL +/- i wyciszania umieszczony na słuchawce. Ponadto, nowa słuchawka CS530N niweluje zbyt głośne dźwięki, które mogą wystąpić podczas rozmowy, chroniąc w ten sposób użytkownika.

 

 

Cechy Plantronics CS530:

"    Elegancki design bezprzewodowego zestawu słuchawkowego
"    Zasięg do 100 metrów od telefonu
"    Zaawansowany szerokopasmowy dźwięk
"    Przycisk odbierania/kończenia połączeń, VOL +/- i wyciszania umieszczony na słuchawce
"    Inteligentny system zarządzania energią optymalizuje zasięg i czas rozmów
"    Połączenia konferencyjne przy wykorzystaniu maksymalnie trzech dodatkowych słuchawek z serii CS500
"    Opcjonalny elektroniczny interfejs do zdalnego odbierania/kończenia połączeń (kabel EHS lub elektromechaniczny Plantronics HL10)
"    Funkcja IntelliStand - automatyczne odbieranie rozmowy po zdjęciu słuchawki z bazy (przy zastosowaniu HL10 lub interfejsu elektronicznego)
"    Technologia superior DECT 6,0 (1,9 GHz) eliminuje zakłócenia sieci Wi-Fi
"    Wykrywa i eliminuje nagły wzrost poziomu natężenia dźwięku, chroni słuchu przed dźwiękiem powyżej 118 dB
"    Mikrofon z funkcją redukcji szumów otoczenia
"    Dźwiękowa sygnalizacja braku zasięgu 
"    Do 6 godzin rozmów
"    Waga 25 g
"    Bateria litowo-jonowa
"    24 miesięczna gwarancja
"    cena 259 euro

 

 

O Plantronics
Plantronics to światowy lider w produkcji słuchawek do komunikacji. Firma powstała w 1962 r. w USA. Firma wprowadza pionierskie rozwiązania i jest prekursorem rynkowych trendów w technologii audio. Bazując na zaawansowanej technologii cyfrowej obróbki dźwięku mowy i redukcji szumów z otoczenia oferuje produkty najwyższej jakości, co potwierdza certyfikat TCO '07 już dla ponad 100 produktów. Słuchawki i akcesoria Plantronics są dostępne na całym świecie. Firma jest członkiem założycielem organizacji Bluetooth SIG.

Przedsiębiorstwo zostało umieszczone w rankingu Fortune 100. Urządzenia Plantronics wykorzystywane są w kontroli ruchu lotniczego w USA oraz na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. To właśnie przez słuchawki Plantronics usłyszeliśmy słowa Neila Armstronga z powierzchni Księżyca. Obecnie używane są w samolotach Airbus. Słuchawki tej marki stosuje ponad 90 procent polskich CallCenter. Co piąty użytkownik Skype na świecie używa słuchawek Plantronics.

 

 

 

 

Plantronics
259 euro
Tagi: