Seria Portégé R30 - lekkość i wydajność w jednym - biznesowe laptopy Toshiba

11.02.2014 15:09

Nowa seria laptopów biznesowych Portégé R30 spełni oczekiwania profesjonalistów, którzy od urządzeń oczekują wysokiej wydajności zarówno podczas krótkich i długich podróży służbowych, jak i na spotkaniach poza biurem.

" Lekkość - waga do 1,5 kg
" Większa funkcjonalność
" Szeroki wybór złączy

 

 

Najwyższy poziom zaawansowania

Portégé R30 jest ultra-przenośny, a przy tym niezwykle wydajny. Firma Toshiba wyposażyła go w wiele funkcji zwykle pomijanych w lekkich komputerach, na przykład napęd SuperMulti DVD i szeroką gamę pełnowymiarowych portów, w tym Ethernet do użytku biurowego, oraz port USB 3.0 dla biznesmanów i busineswoman, którzy dużą część swojej pracy wykonują w czasie licznych podróży służbowych. Dostępność gniazd VGA i HDMI pozwoli na przeprowadzenie każdej biznesowej prezentacji. Laptopy Portégé R30 wyposażono w głośniki stereo z systemem wzbogacania dźwięku DTS Studio Sound zapewniające doskonałe środowisko audio, co sprawi, że odbiór prezentowanych materiałów video stanie się łatwiejszy i bardziej wyraźny.

 

 

Szybkość i wydajność

Laptop Portégé R30 o przekątnej 13,3 cala (33,8 cm) z matowym ekranem High Definition zapewnia jakość na zupełnie nowym poziomie. Cała seria wyposażona została w procesory Intel Core czwartej generacji oraz nawet do 16 GB pamięci RAM, co umożliwi użytkownikom płynną i wydajną pracę z nawet najbardziej wymagającymi aplikacjami. Jedno ładowanie zapewnia do 9 godzin pracy. Dokładnie tyle, ile zazwyczaj potrzebne jest podczas długich lotów czy całodniowych spotkań.

 

 

Klasa sama w sobie

Funkcjonalność, to nie jedyny atut urządzeń z serii Portégé R30. Wygląd laptopów sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedstawicieli klasy biznes. Elegancka, czarna obudowa wykonana została ze stopu magnezu. Zawiasy ekranu wykonano ze szczotkowanego metalu. Poza estetycznym i reprezentacyjnym wyglądem, obudowa Portégé R30 została wzmocniona sprawdzoną wewnętrzną strukturą plastra miodu firmy Toshiba. Wytrzymałość urządzenia sprawdzono ponadto w prestiżowym, niezależnym, niemieckim instytucie TÜV Rheinland. Testy HALT (Highly Accelerated Life Testing) potwierdziły odporność laptopa na ekstremalne warunki, w tym upadki, niespodziewane wstrząsy i zalania.

Laptopy z serii Portege R30 dostępne są w sugerowanej przez producenta cenie:

Model R30 A 111 - 4199 PLN
Model R30 A 13T - 5899 PLN
Model R30 A 134 - 6799 PLN

 

 

 

 

Toshiba