Słuchawki Bowers & Wilkins P3 - komfort i technologia

15.02.2013 12:43

Słuchawki Bowers & Wilkins P3 to perfekcyjnie dopracowana konstrukcja, łącząca niesamowite walory soniczne z komfortem i wygodą użytkowania. Dzięki tym zaletom te wspaniałe słuchawki jeszcze w listopadzie 2012 roku zdobyły tytuł Music Gadget of the Year w dorocznym konkursie T3 Gadget Awards, organizowanym przez magazyn T3.

 

 

W uzasadnieniu werdyktu jury konkursowe stwierdziło: "Nauszne słuchawki obecnie dostępne są w dużych ilościach, ale kiedy trafisz na coś takiego jak P3 od Bowers & Wilkins, brytyjskiego mistrza dźwięku, nagle trzeźwiejesz. Te słuchawki wyposażone są w nauszniki wykonane z pianki z funkcją pamięci, a składana konstrukcja gwarantuje doskonałą mobilność. Na dodatek, one również fantastycznie brzmią. Przetworniki zapewniają jakość i pięknie zbalansowany dźwięk."

 

 

Bowers & Wilkins P3 to słuchawki dla melomanów, którzy nie chcą rozstawać się z muzyką nawet wtedy, gdy wychodzą z domu. Od samego początku głównym celem projektantów P3 było uzyskanie perfekcyjnej reprodukcji brzmienia. Zaprojektowane całkowicie od nowa przetworniki z laminowanymi membranami tłumionymi mylarem zostały zoptymalizowane pod kątem uzyskania możliwie najlepszego dźwięku. Wyjątkowa tkanina pokrywająca poduszki nauszników zapewnia akustyczną przezroczystość w centralnej części i tworzy idealny pierścień uszczelniający wzdłuż brzegów, dzięki czemu P3 doskonale sprawdzają się zarówno w wymagającym materiale hi-fi, jak i w połączeniu z urządzeniami przenośnymi.

 

 

Bowers & Wilkins P3 wyróżniają się także ogromną uniwersalnością. Słuchawki standardowo wyposażone są w przewód z wbudowanym pilotem zdalnego sterowania i mikrofonem. Dzięki nim można sterować iPhonem, a także prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności zdejmowania słuchawek. Dla tych, którzy wybrali inne modele telefonów oraz odtwarzaczy MP3, Bowers & Wilkins przygotował tradycyjny przewód, dostarczany razem z P3, pozbawiony pilota i mikrofonu.

Słuchawki Bowers & Wilkins P3 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Cena w obu przypadkach wynosi 899 zł.

 

 

 

 

 

 

Bowers & Wilkins
899 PLN