Słuchawki Maxell Swarovski Crystal Budz

03.02.2009 16:01

Marka Maxwell wprowadziła do polski wysokiej jakości słuchawki zapewniające krystalicznie czysty dźwięk jak również niezwykły design. Wszystko to dzięki krystalizowanym elementom znajdującym się na każdej słuchawce zaprojektowanym przez Swarovski Crystal.

Słuchawki, z których codziennie korzystamy podłączając do sprzętu muzycznego i multimedialnego już nie muszą spełniać jedynie funkcji użytkowej. Udowadnia to marka Maxwell, która wprowadziła na rynek wysokiej jakości słuchawki zapewniające krystalicznie czysty dźwięk jak również niezwykły design.

Wszystko to dzięki krystalizowanym elementom znajdującym się na każdej słuchawce zaprojektowanym przez Swarovski Crystal.

 


Doskonała jakość słuchawek Maxell zagwarantowana dzięki neodymowym magnesom, 10 mm membranie oraz wymiennym nakładkom to nie tylko gratka dla tych, którzy cenią czysty dźwięk i staranne wykonanie. To również stylowy dodatek zasługujący na miano biżuterii dzięki krystalizowanym elementom wykonanym przez Swarovski Crystal.

 

Daniel Swarovski, w 1895 roku, jako młody szlifierz z Czech, przybył do austriackiego Tyrolu i założył w małaej wiosce Wattens własną fabrykę. Tak rozpoczęła się jego  błyskawiczna kariera. Mała szlifiernia szkła szybko rozrosła się do rozmiarów koncernu o zasięgu światowym, po tym, jak niezwykłymi kryształami zainteresowali się projektanci Haute Couture, m. in. Channel. Firma systematycznie wprowadzała nowe produkty i do dzisiaj słynie z nowatorskich pomysłów. W latach 50., we współpracy z Christianem Diorem, Swarovski stworzył kamień nazwany Aurora Borealis, który mienił się wszystkimi kolorami tęczy.

 


Swarowski nie czekał długo, aby zainteresowano się jego produktami. Stał się ulubieńcem projektantów haute couture, którzy zwrócili uwagę na szlifowane w Wattens kamienie Swarovskiego i zaczęli wykorzystywać je jako eleganckie elementy ozdobne. Wśród nich była Chanel.

 

Obecnie kryształowe kamienie ozdobne firmy Swarovski dostępne są w ponad 100 000 różnych kolorach, formach i wielkościach. Nie trzeba już posiadać dużych środków, aby pozwolić sobie na stylowy dodatek z krystalizowanymi elementami firmy Swarowski. Wystarczy wybrać jeden z 8 modeli słuchawek Maxell w niezwykłych 8 oryginalnych metalicznych kolorach: Platinum, Champagne Gold, Chocolate, Black, Orient Blue, Violet, Lilac, Rose, Pink bądź Silk Pearl dostępne są w sklepach RTV, Mix Electronix i AGD na terenie całej Polski.

Słuchawki Maxell Swarovski Crystal Budz dostępne są w salonach Zibi.

Specyfikacja  słuchawek Maxell Swarovski Crystal Budz
przenoszenie 20Hz - 22KHz,
Impendencja 16 ,
Skuteczność  100dB/mW oraz 10mm membrana
Długość przewodu: 1.2m
Waga: 13g

 

Maxell
65 zł