Słuchawki QuietComfort 3 - Acoustic Noise Cancelling

26.11.2008 16:01

Słuchawki QuietComfort 3 wykorzystujące technologię Acoustic Noise Cancelling to następny etap w ewolucji słuchawek marki Bose, wyposażonych w system redukcji hałasu. Nowa konstrukcja, mniejszy rozmiar, niespotykane w słuchawkach nausznych połączenie skutecznej redukcji hałasu, wysokiej jakości dźwięku i komfortu użytkowania.

Słuchawki QuietComfort 3 wykorzystujące technologię Acoustic Noise Cancelling to następny etap w ewolucji słuchawek marki Bose, wyposażonych w system redukcji hałasu.

Nowa konstrukcja, mniejszy rozmiar, niespotykane w słuchawkach nausznych połączenie skutecznej redukcji hałasu, wysokiej jakości dźwięku i komfortu użytkowania.

Żadne słuchawki nie są w stanie wyeliminować wszelkich hałasów i szumów. Ale technologie Bose zastosowane w słuchawkach QuietComfort 3 współpracują ze sobą by uczynić słuchanie muzyki jeszcze przyjemniejszym doznaniem.

• Mimo niewielkich rozmiarów, nauszne słuchawki QuietComfort 3 - wyposażone w system redukcji hałasu Acoustic Noise Cancelling - charakteryzują się doskonałym brzmieniem, do jakiego przywykli nabywcy sprzętu marki Bose.

• Załóż słuchawki na uszy i przekonaj się o wyjątkowych zaletach naszych opatentowanych rozwiązań. System redukcji hałasu tłumi niepożądane dźwięki dochodzące z otoczenia niezależnie od ich częstotliwości.

• Pełne, czyste brzmienie sprawia, że słuchacz po raz pierwszy dostrzega detale, które wcześniej były niesłyszalne.

• Zwarta, lekka konstrukcja zapewnia komfort słuchania przez wiele godzin.

Małe i lekkie
Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań technicznych nauszne słuchawki QuietComfort 3 charakteryzują się takim samym brzmieniem i skutecznością redukcji hałasu, jak wysoko cenione słuchawki QuietComfort 2.

W nowym modelu muszla słuchawki jest jednak mniejsza i nie okala ucha. Składane, płaskie muszle słuchawkowe obracają się o 90 stopni, dzięki czemu umożliwiają łatwe i szybkie złożenie i schowanie do dołączonego płaskiego futerału.

Technologia redukcji hałasu Acoustic Noise Cancelling
Opatentowana przez firmę Bose technologia redukcji hałasu Acoustic Noise Cancelling umożliwia elektroniczne wyodrębnienie i wytłumienie niepożądanych dźwięków docierających z otoczenia, zapewniając ciszę bądź umożliwiając słuchanie nie zniekształconej muzyki lub mowy.

Konstrukcja akustyczna TriPort
Konstrukcja akustyczna TriPort Dzięki umieszczeniu niewielkich otworów w nausznikach słuchawki charakteryzują się potężnym, czystym brzmieniem. Specjalnie skonstruowany akumulator litowo-jonowy. Akumulator zasilający słuchawki wystarcza na około 25 godzin pracy słuchawek. Do słuchawek dołączona jest także nieduża ładowarka.

 


Dane techniczne słuchawek Ouiet Comfort 3:

* Wymiary (wysokość x szerokość): 19 x 13,5 cm
* Wymiary zewnętrzne poduszek: 7,5 x 6 cm
* Ciężar wraz z przewodem: 159 g
* Akumulator: prąd stały 3,7 V, 200 mAh
* Żywotność akumulatora: Około 25 godzin
* Składane, płaskie muszle słuchawkowe dla łatwiejszego przechowywania w płaskim futerale

Załóż słuchawki QuietComfort 3 podczas lotu samolotem, a kiedy wyłączysz je na chwilę, uświadomisz sobie potężną różnicę i ogromną pozytywną redukcję słyszalności odgłosów silnika.

Pojedynczy, odłączany kabel audio oferuje znacznie większą wygodę niż standartowy podwójny kabel, zamocowany na stałe.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz używać słuchawek QuietComfort 3 bez kabla jedynie w celu zredukowania poziomu szumów, dźwięków i wszystkicg innych rozpraszających hałasów dobiegających z otoczenia.

Dla uzyskania wysokiej jakości dźwięków wystarczy podpiąć je do jakiegokolwiek urządzenia audio lub wideo - podręcznego odtwarzacza, laptopa, komputera itp. lub podłącz się do pokładowego systemu rozrywki lub kina domowego w Twoim salonie.

 

Używaj ich w domu lub w pracy, a wszelkie zakłócenia, szumy, rozmowy i inne hałasy, które do tej pory rozpraszały Cię staną się mało ważne i będą dobiegać Cię z dala, nie przeszkadzając w pracy czy odpoczynku.

 

Możesz również podłączyć słuchawki Bose QuietComfort 3 do każdego muzycznego telefonu komórkowego, używając opcjonalnego pakietu mobilnej łączności. Usłysz tę różnicę dlka siebie - to unikalne połączenie korzyści i technologi dostępne jedynie dzięki marce Bose.

Bose
ok. 1750 PLN