Słuchawki Sony z nowej serii MDR-XB - prawdziwy, głęboki bas

11.09.2012 12:30

Technologia Advanced Vibe Structure, zastosowana w słuchawkach Sony MDR-XB, to wyjście naprzeciw współczesnym trendom w muzyce i zapewnienie odpowiedniego poziomu basu przy słuchaniu szerokiego wachlarza gatunków muzycznych.

 

Suchawki Sony MDR-XB800

 

· Pulsujący, piękny, szczegółowy bas przy słuchaniu wszystkich rodzajów muzyki
· Zrównoważone brzmienie średnich i wysokich częstotliwości
· Stylowy wygląd i ułatwiająca przenoszenie, składana konstrukcja

 

Suchawki Sony MDR-XB800

 

Zaprojektowane z myślą o pięknym brzmieniu basu

Ten, kto kocha muzykę i czerpie przyjemność z jej słuchania, zapewne ceni także głęboki, wyrazisty, pulsujący bas - nie tylko słyszalny, ale wręcz odczuwalny. Teraz miłośnicy muzyki mogą sięgnąć po słuchawki MDR-XB - zaprojektowane z myślą o miękkiej, dźwięcznej reprodukcji niskich częstotliwości przy słuchaniu najróżniejszych rodzajów muzyki.

 

Suchawki Sony MDR-XB600

 

Skonstruowane dla zapewnienia bardziej dynamicznego dźwięku

Tajemnica brzmienia słuchawek z serii MDR-XB tkwi w innowacyjnej technologii Advanced Vibe Structure, której zadaniem jest zapewnienie mocnych, dokładnych dźwięków basowych zarówno przy słuchaniu najnowszych nagrań, jak i starszych gatunków muzycznych.

 

Stosowana w słuchawkach Sony z serii MDR-XB technologia Advanced Vibe Structure

 

Działanie technologii Advanced Vibe Structure polega na aktywnym optymalizowaniu właściwości akustycznych przestrzeni wewnątrz nausznika słuchawki w celu zapewnienia maksymalnie żywego basu. Wprowadzenie tej innowacji pozwoliło na stworzenie serii słuchawek wytwarzających czysty, mocny i dynamiczny bas przy słuchaniu każdego gatunku muzyki.

 

Suchawki Sony MDR-XB600

 

Stworzone do słuchania z fasonem

Aby pozwolić na pełne delektowanie się muzyką, słuchawki muszą spełniać trzy warunki: wygodnie leżeć, dobrze brzmieć i świetnie wyglądać. Taki też cel postawili sobie projektanci nowych słuchawek MDR-XB, a następnie dostosowali ich konstrukcję i wzornictwo do dzisiejszego stylu życia.

 

Suchawki Sony MDR-XB800

 

W porównaniu ze swoimi poprzedniczkami, nowe słuchawki MDR-XB są smuklejsze, lżejsze i bardziej atrakcyjne. Dzięki przegubowemu mechanizmowi można je złożyć, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie. Słuchawki MDR-XB łączą wygodę, jakość i elegancję - bez względu na to, czy wybieramy się z nimi do klubu, czy używamy ich w pociągu lub relaksując się na kanapie.

 

Słuchawki Sony MDR-XB30EX

 

Seria słuchawek MDR-XB - najważniejsze cechy

· Stworzone w celu zapewnienia dźwięcznego basu - konstrukcja optymalizująca reprodukcję głębokiego basu charakterystycznego dla współczesnych brzmień i zapewniająca wyższą jakość tonów niskich przy słuchaniu każdego rodzaju muzyki

· Zapewniająca głęboki bas technologia Advanced Vibe Structure - innowacyjne rozwiązanie wspomagające reprodukcję najniższych dźwięków (poniżej 50 Hz) przez optymalizację właściwości akustycznych

· Wyrafinowana konstrukcja - smuklejsza, zoptymalizowana konstrukcja z przegubowym mechanizmem pozwalającym na złożenie słuchawek i ułatwiającym ich przenoszenie i przechowywanie


Seria słuchawek MDR-XB - najważniejsze dane techniczne

 

Sony oferuje zintegrowany świat rozrywki łączący elektronikę użytkową, rozwiązania mobilne, muzyki, filmy, gry i Sony Entertainment Network, zajmując pozycję jednej z wiodących marek konsumenckich na świecie.

Sony jest producentem innowacyjnego sprzętu audio-wideo, przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition Bravia, cyfrowe aparaty Cyber-shot, kamery Handycam, lustrzanki cyfrowe alfa, Xperia Tablet i odtwarzacze MP3 Walkman, jak również z komputerów osobistych VAIO i profesjonalnego sprzętu studyjnego HD3D.

 

 

 

 

Sony
Tagi: