Sonos Play:1 - wypełnij z łatwością cały dom muzyką

16.10.2013 13:52

Sonos, wiodący producent bezprzewodowych systemów audio HiFi, przedstawił dzisiaj Sonos Play:1, kompaktowy i mocny, bezprzewodowy odtwarzacz z wbudowanym systemem głośnikowym, który zmienia sposób słuchania muzyki w domu. Play:1 streamuje całą twoją ulubioną muzykę do dowolnego pomieszczenia w domu, z wysokiej jakości dźwiękiem.

 

 

Odtwarzacz będzie dostępny w Polsce począwszy od końca października w cenie detalicznej 999 zł. Przez ograniczony czas urządzenie będzie dostępne w najlepszych sklepach specjalistycznych z darmowym urządzeniem Bridge, o wartości 249 zł.

- Sonos został stworzony z wiarą, że nikt nie powinien być zmuszony do wyboru pomiędzy jakością dźwięku i łatwością dostępu do wszystkich zasobów muzycznych w domu - powiedział John MacFarlane, CEO, Sonos, Inc. - Play:1 powoduje, że rozpoczęcie przygody z systemem Sonos jest jeszcze łatwiejsze dla miłośników muzyki niż kiedykolwiek wcześniej.

Bezprzewodowy i kompaktowy odtwarzacz z systemem głośnikowym o zaskakująco potężnym brzmieniu

Play:1 jest sprytnym rozwiązaniem, które łączy zaprojektowaną przez Sonos konstrukcję i oprogramowanie w sposób zapewniający najlepsze możliwe parametry dostępne w urządzeniu tych rozmiarów. Specjalnie zaprojektowane przetworniki średnio-niskotonowy i wysokotonowy dostarczają głębokiego i zaskakująco potężnego dźwięku.

 

 

Ze swoimi mocnymi niskimi tonami oraz przejrzystymi średnimi i wysokimi częstotliwościami, nowa technologia przetwarzania dźwięku Sonos pozwala wycisnąć z przetworników jeszcze więcej, jednocześnie minimalizując zniekształcenia nawet przy najwyższym ustawieniu poziomu głośności.

 

Dodatkowo, Play:1 tworzy szeroką scenę dźwiękową, zapewniając doskonałe wrażenia odsłuchowe niezależnie od miejsca w pokoju, w którym znajduje się słuchacz. Ponieważ Sonos jest bezprzewodowym systemem dedykowanym do streamingu muzyki w jakości HiFi, możesz cieszyć się muzyką bez zakłóceń niezależnie, w której części domu chcesz jej słuchać.

 

 

Play:1 jest konstrukcją bardzo wytrzymałą i wykonaną z najlepszych materiałów. Zamknięta i uszczelniona architektura obudowy jest odporna nawet na największą wilgotność jaką możesz zastać w domu.

Streamuj całą swoją ulubioną muzykę

Play:1 pozwala na streaming całej muzyki świata i dostęp do niej przy użyciu jednej, prostej aplikacji. Odtwarzaj miliony utworów i playlist z najbardziej popularnych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Deezer, WiMP, Last.fm; słuchaj własnych zasobów muzycznych, niezależnie czy masz je zapisane w komputerze, chmurze, w pamięci smartfona czy tabletu; lub ustaw jedną z ponad 100000 darmowych internetowych stacji muzycznych, podcastów i show z całego świata.

 

Mniejsza obudowa, to samo bezprzewodowe Sonos HiFi

Play:1 dostarcza wszystkie unikatowe funkcjonalności dostępne wyłącznie w bezprzewodowym systemie Sonos HiFi, a które są obecne w pozostałych odtwarzaczach - Sonos Play:3, Sonos Play:5, Sonos Playbar, a także więcej:

 

"    Kontroluj swoje ulubione źródła muzyki i sposób jej słuchania dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji Sonos Controller dla urządzeń: iPad, iPhone, Android, Mac i PC.
"    Dodawaj kolejne Play:1 lub łącz z innymi bezprzewodowymi urządzeniami Sonos w domu, by otrzymać ostateczny system multiroom HiFi.
"    Połącz w parę dwa Play:1 by uzyskać niesamowity dźwięk stereo, lub uzyj dwóch Play:1 jako tylnych głośników współpracujących z Playbar i Sonos Sub, by stworzyć wraz z telewizorem kino domowe surround 5.1.


Minimalistyczny design Play:1 oferuje nowy przycisk na górnej ściance obudowy, który pozwala na odtwarzanie i pauzę muzyki jednym przyciśnięciem. Możesz też przycisnąć ten sam przycisk szybko dwukrotnie, by przejść do następnego utworu - funkcjonalność, o którą prosili na forum użytkowników właściciele urządzeń Sonos.

Ponieważ wszystkie produkty Sonos zostały zaprojektowane tak, by stawały się jeszcze lepsze z upływem czasu, aktualni użytkownicy odtwarzaczy Sonos także mogą cieszyć się nową funkcjonalnością play/pause po zaktualizowaniu oprogramowania.

O Sonos

Sonos tworzy Wireless HiFi System - bezprzewodowy system HiFi, odtwarzacze z wbudowanym systemem głośnikowym i urządzenia audio, które pozwalają na bezprzewodowy streaming ulubionej muzyki do każdego pomieszczenia w domu, z najwyższej jakości dźwiękiem. Dodatkowo do możliwości odtwarzania cyfrowych kolekcji muzyki, Sonos oferuje dostęp do milionów utworów i tysięcy stacji radiowych od partnerskich serwisów muzycznych na całym świecie.

Stworzony w 2002 roku, Sonos, Inc jest prywatną firmą z siedzibą główną w Santa Barbara w Kalifornii i biurami w USA, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chinach i Malezji.

 

 

 

 

 

Sonos
999 PLN
Tagi: