SoundWareXS Digital Cinema: system aktywnych głosników 2.1 z wbudowanym wzmacniaczem

19.11.2012 11:03

Boston Acoustics, producent wysokiej jakości głośników, przedstawia nową wersję kolorystyczną wysoko ocenianego cyfrowego systemu kina domowego typu plug-and-play - SoundWareXS Digital Cinema.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów i ich nowoczesnego stylu życia jednocześnie, Boston Acoustics rozpoczyna dystrybucję niedawno przedstawionego systemu w pięknej, błyszczącej bieli.

 

SoundWare XS Digital Cinema - zestaw biały

 

Ze swoimi dwoma głośnikami i subwooferem, SoundWareXS Digital Cinema jest prostszą alternatywą do tradycyjnego amplitunera i systemu dźwięku przestrzennego 5.1, a dzięki swoim rozmiarom i prostocie obsługi jest również świetną alternatywą dla głosników typu soundbar oferując użytkownikom doskonałe wrażenia odsłuchowe z ich własnych telewizorów. Ponieważ wzmacniacz napędzający głośniki satelitarne jest wbudowany w systemowy subwoofer, nie ma potrzeby stosowania dodatkowych komponentów. Jest dzięki temu prosty w ustawieniu i użyciu.

 

SoundWare XS Digital Cinema w tzw. living roomie

 

SoundWareXS Digital Cinema posiada cyfrowe wejście optyczne (kabel w komplecie) do obsługi Dolby Digital, wejścia RCA AUX i wejście mini-jack AUX dla urządzeń przenośnych. Dla większej elastyczności SoundWareXS Digital Cinema posiada funkcjonalność Bluetooth, więc można bezprzewodowo odtwarzać zawartość z takich urządzeń jak tablet, laptop, iPhone, Android lub Blackberry.

Wzmacniane głośniki systemu SoundWareXS Digital Cinema i ich dźwięk wręcz otulają użytkownika pełnią dźwięku wypełniajacego pomieszczenie. Dwa ultra kompaktowe, wykończone na wysoki połysk głosniki satelitarne SoundWareXS i kompaktowy, 8-calowy subwoofer dostarczają niezrównanego brzmienia virtual surround. Z takimi funkcjami na pokładzie jak dekodowanie Dolby, bezprzewodowy streaming Bluetooth, dedykowane tryby Music i Movie, funkcja uczenia pilota zdalnego sterowania i ilość wejść, w tym cyfrowe optyczne, SoundWareXS Digital Cinema dostarczy wielu wrażeń w mocny sposób. SoundWareXS Digital Cinema jest dostępny w wykończeniach czarnym i białym.

 

SoundWare XS Digital Cinema - zestaw czarny

 

SoundWareXS Digital Cinema w skrócie:

"    Aktywny system głośnikowy 2.1
"    Wzmacniacz napędzający głośniki satelitarne wbudowany w subwoofer
"    Nie wymaga dodatkowej elektroniki/ wzmacniacza
"    Optyczne wejście cyfrowe z dekodowaniem Dolby Digital
"    Odbiornik Bluetooth do przesyłania muzyki z iUrządzeń, Smartphonów oraz PC
"    Dwa wejścia analogowe AUX
"    Dedykowane tryby dźwięku Muzyka/ Film
"    Funkcja uczenia kodów innych pilotów np. telewizora
"    Zaawansowane przetwarzanie dźwięku Boston Virtual Surround Sound
"    Subwoofer 8"" z membraną z przodu
"    Technologia BassTrac zapewnia głęboki, potężny bas, bez zniekształceń
"    Białe lub czarne głosniki satelitarne wykończone na wysoki połysk posiadają w zestawie uchwyty ścienne oraz uchwyty narożne

 

SoundWare XS Digital Cinema subwoofer

 

Boston Acoustics:
Założona ponad 30 lat temu firma Boston Acoustics jest znanym na całym świecie liderem w produkcji wysokiej klasy głośników, urządzeń mini audio oraz zaawansowanych systemów samochodowych. Stosowaną przez firmę ideę Play Smart odzwierciedlają jej produkty, które pozwalają użytkownikom zarówno cieszyć się wysokiej klasy sprzętem audio, jak i wyrażać siebie oraz swój własny, niepowtarzalny styl.

 

 

 

 

Boston Acoustics
Tagi: