Stylowa, muzyczna lekkość od Transcenda - MP300

20.10.2011 12:52

Firma Transcend wprowadza na rynek nowy model cyfrowego odtwarzacza muzycznego MP300. Jego główne cechy to żywotna bateria (15 godzin nieustannego odtwarzania na jednym ładowaniu), wyjątkowa lekkość (15 g) i atrakcyjny wygląd.

 

 

Wszystko to w przystępnej cenie. Odtwarzacz przeznaczony jest dla użytkowników ceniących sobie zarówno styl, jak i aktywny tryb życia. Ten mp3 player dla aktywnych ma wbudowany akumulator litowo-polimerowy, który pozwala na 15 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki na jednym naładowaniu.

 

 

MP300 oprócz odtwarzania najpopularniejszych formatów muzycznych, takich jak MP3, WAV i WMA, może posłużyć jako nośnik pamięci do przenoszenia zdjęć, dokumentów i innego typu danych.

 

 

Obudowa odtwarzacza okraszona została wzorem z motywem przecinających się okręgów. Dzięki niewielkiej wadze, wynoszącej zaledwie 15 gramów, MP300 doskonale się nadaje do użytku podczas podróży, uprawiania sportu, czy innej aktywności fizycznej, zapewniając użytkownikowi pełny komfort.

 

 

W kwestii obsługi producent postawił na prostotę, umieszczając z boku wygodny przycisk do przełączania trybów odtwarzania na losowy lub zgodnie z kolejnością na playliście. MP300 został wyposażony w intuicyjne przyciski do odtwarzania oraz diodę LED informującą m.in. o statusie baterii czy transferu plików.

 

 

Odtwarzacz MP300 występuje w dwóch wersjach pojemnościowych: 4 GB i 8 GB. Sugerowane ceny detaliczne odtwarzacza MP300 wynoszą 115 zł za wersję 4 GB oraz 138 zł za wersję 8 GB. Na odtwarzacze MP300 producent udziela 24-miesięcznej gwarancji.

Specyfikacja:

 

 

 

 

 

 

 

 

Transcend jest rozpoznawalnym na świecie producentem pamięci oraz peryferiów komputerowych. Założona w 1988 roku firma oferuje pełną gamę modułów pamięci, pamięci USB oraz przenośne dyski twarde, dyski stacjonarne, MP3, karty pamięci flash, czytniki kart i produkty multimedialne.

 

 

Transcend prowadzi swoją produkcję na Tajwanie i w Chinach, a oddziały posiada w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Japonii, Korei oraz Chinach.

 

 

 

 

 

 

Transcend
115 i 138 PLN