Stylowe i wygodne - kolorowe słuchawki Hitz MA2400 od Creative

13.08.2013 11:47

Podstawowa funkcjonalność smartfonów, a zatem możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych, nie jest jedyną, z której chętnie korzystają ich użytkownicy. Nowoczesne telefony dla większości z nas pełnią również rolę wygodnych odtwarzaczy muzycznych. Dlatego właśnie tak ważne są odpowiednie akcesoria, które pozwalają na korzystanie z obu tych funkcjonalności jednocześnie.

 

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów rozwiązań mobilnych, firma Creative stworzyła linię słuchawek Hitz, która zadebiutowała w maju bieżącego roku zestawem Hitz MA350. Obecnie Creative wzbogaca nową serię o model niezwykle lekkich i wygodnych nausznych słuchawek Hitz MA2400. W konstrukcję słuchawek Hitz MA2400, podobnie jak miało to miejsce w przypadku kilku innych najnowszych produktów Creative, wkomponowany został motyw trójkąta, nadający im nowoczesny i oryginalny styl.

 

 

Urządzenie dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych - czarnej i białej dla fanów minimalizmu i klasyki oraz czerwonej i zielonej dla osób pragnących tym mocniej podkreślić wyjątkowy, wyróżniający się design zestawu. Słuchawki zapewniają maksimum wygody podczas użytkowania, nie tylko dzięki swojej wadze - wynoszącej zaledwie 140g - ale również z powodu pałąka obłożonego miękkim materiałem, za sprawą którego nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu nie powstaje odczucie dyskomfortu.

 

 

Model Hitz MA2400 cechuje się także nietypowym kształtem muszli słuchawkowych - są one zupełnie płaskie, co sprawia, że ich krawędzie nie uciskają małżowiny usznej. Ponadto muszle można również składać tak, by nadać słuchawkom płaski kształt i zmniejszyć przestrzeń, która potrzebna jest podczas ich transportu. Kolejnym elementem, który znacznie ułatwia korzystanie z zestawu, jest płaski, nieplączący się kabel, zakończony pozłacaną wtyczką 3,5 mm.

 

 

W słuchawki Hitz MA2400 wbudowane zostały 34-milimetrowe przetworniki neodymowe, dzięki czemu dźwięk wydobywający się z zestawu zaskakuje niespotykaną w przypadku akcesoriów mobilnych głębią basów i wyrazistością tonów wysokich. Nowy zestaw Creative Hitz MA2400 wyposażony został również w mikrofon liniowy, umożliwiający prowadzenie rozmów.

 

 

Aby ułatwić płynne przełączanie z muzyki na odbieranie połączeń, złącze mikrofonowe wzbogacone zostało o przycisk wielofunkcyjny służący do odbierania/ kończenia rozmów oraz włączania/ zatrzymywania muzyki. Zestaw słuchawkowy Creative Hitz MA2400 dostępny będzie w drugiej połowie sierpnia 2013 roku. Jego cena wyniesie 199 złotych.

 

 

 

 

Creative
199 PLN