Topowe telewizory Toshiba w promocji All Inclusive TV

12.07.2011 12:05

Toshiba Television Central Europe wprowadza na polski rynek pierwsze na świecie telewizory wyposażone w wielordzeniową platformę CEVO Engine. Technologia ta umożliwia branży RTV spektakularny skok cywilizacyjny, wprowadzając ją w zupełnie nową erę.

 

 

Premierze towarzyszy akcja promocyjna All Inclusive TV gwarantująca konsumentom kupującym telewizory z CEVO Engine dodatkowy pakiet usług. Oprócz telewizora najwyższej klasy Klienci otrzymają uchwyt ścienny wraz z usługą instalacji i profesjonalną kalibracją. 

 

 

All Inclusive TV - instalacja i kalibracja w Twoim domu

Klienci, którzy w okresie od 1.07 do 30.09.2011 dokonają zakupu telewizora Toshiba z technologią CEVO Engine (modele serii ZL1, WL863 i YL863 ) otrzymają gratis:

- uchwyt ścienny (do wyboru uchylny w pionie bądź stały)
- instalację telewizora na ścianie
- profesjonalną kalibrację
- specjalną opiekę serwisową (dotyczy modeli ZL1, przez pierwszy rok gwarancji - naprawa u Klienta w domu, w przypadku konieczności zabrania telewizora do serwisu odbiornik zastępczy).

 

 

Zasady promocji są bardzo proste. Po dokonaniu zakupu telewizora objętego promocją Klient ma 30 dni na rejestrację na stronie internetowej. Wypełniając odpowiedni formularz automatycznie zgłasza chęć skorzystania z pakietu promocyjnego All Inclusive TV. Po przeprowadzeniu rejestracji serwis Toshiba skontaktuje się z Klientem w ciągu 48 godzin w celu ustalenia terminu instalacji.

 

 

Serwisanci Toshiba zamontują telewizor u Klienta w domu, podłączą sprzęt AV, dokonają profesjonalnej kalibracji gwarantującej studyjną jakość obrazu zamierzoną przez hollywoodzkich twórców, a dodatkowo udzielą użytkownikom podstawowych instrukcji dotyczących korzystania z nowego telewizora.

 

 

Autokalibracja
Najwyższa jakość obrazu i dźwięku jaką gwarantuje CEVO Engine w telewizorach Toshiba serii ZL1, WL863 i YL863 to nie wszystko. Dzięki Autokalibracji można oglądać filmy i programy telewizyjne, które pod względem wierności obrazu (kolory, szczegółowość, kontrast), dokładnie odpowiadają zamierzeniom ich twórców.

 

 

Do dziś funkcja ta była zarezerwowana wyłącznie dla monitorów studyjnych mozolnie kalibrowanych za pomocą drogich instrumentów mierniczych. Telewizory z CEVO Engine dzięki funkcji Autokalibracji wyręczą widza w skomplikowanym procesie regulacji parametrów obrazu. Dzięki temu, oglądając film na telewizorze Toshiby, można poczuć się jak w hollywoodzkim studio.

 

 

Platforma CEVO Engine
Za nazwą CEVO Engine kryje się platforma wieloprocesorowa, opracowaną specjalnie z myślą o telewizorach. Jest przygotowana do równoległego wykonywania wielu zadań i jednoczesnej obsługi szeregu funkcji użytkowych. Układ CEVO Engine różni się od klasycznej architektury jednoprocesorowej tym, że poszczególnym jednostkom obliczeniowym przydzielono konkretne zadania, różnicując je i specjalizując pod kątem optymalnej wydajności.

 

 

To właśnie taka budowa przesądza o wyjątkowości tego podzespołu i umożliwia tak ogromny skok jakościowy. Choć łączna wydajność zintegrowanych w ramach układu CEVO Engine mikroprocesorów jest bardzo wysoka, nie zużywa on wiele energii, ponieważ zawsze pracują w nim tylko te rdzenie, które są w danej chwili potrzebne.

 

 

Toshiba zaprasza do odwiedzin kanału Toshiba TTCE w serwisie YouTube. Można tam znaleźć filmy prezentujące rozwiązania technologiczne, przewodniki produktowe oraz inne ciekawostki dotyczące produktów Toshiba.

 

 

 

 

Toshiba CEVO Engine