Trzy nowe modele głośników od Logitech - czysty i mocny dźwięk w Twoim domu

01.10.2013 10:24

Logitech zaprezentował trzy nowe, multimedialne pary głośników do użytku domowego. Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers oraz Logitech z50 Multimedia Speaker. Urządzenia o minimalistycznym designie dostarczają czysty dźwięk stereo z możliwością dostosowania brzmienia do własnych upodobań.

- Te głośniki będą idealne dla osób poszukujących czystego, profesjonalnego brzmienia do użytku domowego. Nowoczesny design i świetna akustyka sprzętu pozwolą cieszyć się w pełni ulubioną muzyką - powiedział Paweł Ryniewicz, Regional Manager Visegrad firmy Logitech.

 

Logitech z200 Multimedia Speakers

 

Logitech z200 Multimedia Speakers oferują 10-watową moc brzmienia i silne basy, zapewniające komfort użytkowania w każdym pokoju. Zakończony 3,5 mm wtykiem mini jack pozwala na podłączenie głośników do wielu różnych urządzeń, w tym tabletów i smartfonów. Dla podniesienia funkcjonalności głośników, zdecydowano o zamontowaniu panelu sterowania na froncie urządzenia. Boczna kontrolka pozwala na dopasowanie siły basów, do indywidualnych preferencji. Głośniki Logitech z200 Multimedia Speakers dostępne są w kolorze białym i czarnym.

 

Logitech z150 Multimedia Speakers

 

6-watowa moc maksymalna głośników Logitech z150 Multimedia Speakers pozwala na wytworzenie donośnego dźwięku stereo, odpowiedniego dla wszystkich użytkowników, którzy muzyki słuchają głównie w zaciszu własnego domu. Obsługa kompaktowych głośników Logitech z150 jest łatwa i wygodna, a przy tym sam sprzęt prezentuje się naprawdę ciekawie. Głośniki wyposażone są dodatkowo w wejście słuchawkowe, a także możliwość podłączenia sprzętu do laptopa czy smartfona. Logitech z150 Multimedia Speakers są dostępne w kolorze czarnym i białym.

 

Logitech z50 Multimedia Speaker

 

Logitech z50 Multimedia Speaker to najmniejsze gabarytowo głośniki z nowej kolekcji, ale 10-watowa siła dźwięku sprawia, że wydobywa się z nich naprawdę mocne brzmienie. Urządzenie wyposażone jest w zakończony 3,5 mm wtykiem mini jack, dzięki czemu głośniki połączysz z laptopem lub smartfonem. Logitech z50 Multimedia Speaker dostępne są w trzech kolorach: różowym, szarym i niebieskim, możesz więc wybrać taki kolor, jaki najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Logitech z200 Multimedia Speakers, Logitech z150 Multimedia Speakers i Logitech z50 Multimedia Speaker dostępne są w Europie od początku września 2013 r. w sugerowanej przez producenta cenie: 89,99 - 129,99 złotych.

 

 

 

 

Logitech
89,99 - 129,99 PLN