Wykorzystaj nowe możliwości PianoCraftów

12.05.2010 12:55

PianoCrafty od zawsze były traktowane jako systemy stereofoniczne, kojarzące się z piękną linią, perfekcyjnym wykończeniem oraz zdumiewającą jakością brzmienia. To już klasyka na rynku systemów audio-video.

 

 

 

Systemy PianoCraft od niedawna oferują możliwość współpracy z formatem DVD oraz Blu-ray, dzięki czemu mogą służyć również jako mały, ale wyjątkowo mocny system kina domowego. Bez dużej ilości plątaniny kabli oraz bez dużych zestawów głośników zabierających miejsce w Twoim domu, MCR-940 jest idealnym, wszechstronnym i kompaktowym systemem stereo, zawierającym wszystko w jednej, kompaktowej formie. MCR 940 to niewielkie urządzenie które świetnie dopasuje się do wnętrza Twojego domu. Kompaktowy rozmiar, perfekcyjny wygląd oraz wyjątkowa funkcjonalność sprawia, że niezawodny MCR 940 będzie służył przez długie lata.

 

 

System MCR-940 to jeden z trzech najnowszych proponowanych przez Yamahę modeli PianoCraft i pierwszy na świecie system, tego typu, z odtwarzaczem Blu-ray! Elegancka obudowa MCR-940 nawiązuje stylistyką do złotej ery urządzeń hifi. Jest to także sygnał, iż ten nowy system ma do zaoferowania niespotykane dotąd możliwości, takie jak na przykład sygnał wideo (np. DVD) skalowany w górę do rozdzielczości 1080p, dzięki wyjściu HDMI czy funkcjonalność HDMI CEC która pozwala na synchronizację działań MCR-940 wspólnie z innym urządzeniem kompatybilnym z CEC np. z telewizorem.

Obsługiwane są także systemy Deep Colour oraz x.v. Colour dzięki czemu, obraz charakteryzuje się lepszym zobrazowaniem kolorystyki i łagodniejszymi przejściami tonalnymi. Quick Start eliminuje opóźnienia przy włączeniu całego systemu charakterystyczne dla odtwarzaczy Blu-ray. Dzięki temu obraz wyświetlany jest na telewizorze zaledwie jedną sekundę od momentu przejścia z trybu gotowości. MCR 940 pozwala także na podłączenie subwoofera, aby móc rozbudować zestaw o nowe komponenty.

 

 

Miłośników przenośnych urządzeń typu mp3 zachwyci umiejscowiona na panelu górnym stacja dokująca do iPoda oraz możliwość podłączenia odtwarzaczy przenośnych za pomocą złącza USB. Do dyspozycji otrzymujemy również możliwość ustawienia 30 stacji FM. Dla sekcji odtwarzacza oraz wzmacniacza o mocy 2 x 65W, możliwe jest włączenie trybu Pure Direct. Funkcja ta zmusza sygnał audio do omijania zbędnych obwodów pozwalając na skrócenie drogi sygnału od wejścia do wyjścia, jednocześnie poprawiając jakość brzmienia odtwarzanych utworów.

 

Yamaha
3849 PLN