Zapomnij o kablach, uwolnij dźwięki - Creative T3150 Wireless

17.04.2013 10:31

W rok 2013 Creative wkroczył śmiało i pewnie, prezentując ulepszoną i unowocześnioną wersję swojego ekskluzywnego zestawu głośnikowego T6. Najnowszy zestaw głośnikowy 2.1, Creative T3150 Wireless, to autorskie rozwiązanie, zapewniające doskonałą jakość odtwarzanego dźwięku połączoną z technologią bezprzewodową Bluetooth.

 

 

Ta kolejna premiera, którą dla swoich fanów przygotowała firma, stanowi potwierdzenie składanych już kilka miesięcy temu zapowiedzi - rozpoczęty niedawno rok upłynie pod znakiem doskonalenia technologii bezprzewodowych. Premierowe głośniki Creative to rozwiązanie stworzone z myślą o miłośnikach dobrego dźwięku, którzy poszukują przystępnego cenowo i wygodnego w korzystaniu zestawu 2.1.

Wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth umożliwia połączenie głośnika nie tylko z laptopami, ale również smartfonami i tabletami. Rozwiązanie to gwarantuje wszechstronność zestawu T3150 Wireless - spełni on oczekiwania zarówno jako głośnik komputerowy do oglądania filmów, jak i poręczny zestaw do słuchania muzyki, czy to w zaciszu własnego pokoju czy podczas dużej imprezy w ogrodzie.

 

 

Creative T3150 Wireless wyposażony został w autorską technologię IPF - Image Focusing Plate - której ulepszoną odsłonę producent przedstawił już pod koniec zeszłego roku, podczas premiery zestawów Inspire T6300 i T3300. Dzięki płytce skupiającej, będącej rdzeniem technologii IPF, możliwe jest poszerzenie obszaru odsłuchu dźwięku i poprawienie jego kierunkowości. Dzięki temu głośniki oferują mocniejszy i bardziej wyrazisty dźwięk, bez utraty dokładności tonalnej.

Oprócz dwóch głośników satelitarnych, w zestawie T3150 Wireless znalazł się głośnik niskotonowy, wewnątrz którego umieszczona została rozszerzająca się ku dołowi tuba - jej umiejscowienie i ukształtowanie zapewniają odbiór czystych i głębokich basów.

 

 

Technologie i rozwiązania zastosowane w zestawie Creative T3150 Wireless:

* Technologia Bluetooth pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w zasięgu 10 metrów z każdego laptopa, smartfona, tabletu i innego urządzenia wyposażonego w moduł Bluetooth.
* Technologia Creative IFP poprawiająca kierunkowość i obrazowanie dźwięku, przy jednoczesnym zachowaniu dokładności tonalnej i zwiększeniu wyrazistości odtwarzanej muzyki.
* Subwoofer wyposażony w rozszerzającą się ku dołowi tubę, umożliwiającą uzyskanie czystych basów i zwiększenie wrażenia przestrzenności dźwięku.
* Przewodowy pilot z włącznikiem zasilania i wygodną funkcją regulacji głośności.

Zestaw Creative T3150 Wireless dostępny będzie w sprzedaży w maju 2013 roku w cenie 289 złotych.

 

 

 

 

Creative
289 PLN