Zapomnij o wszystkim, co słyszałeś dotychczas - Sonos Play:3

28.07.2011 14:24

Odtwarzaj strumieniowo muzykę z całego świata w każdym pomieszczeniu domu. Ciesz się wspaniałym dźwiękiem Sonos z odtwarzacza w kompaktowym rozmiarze. Steruj wszystkim bezprzewodowo za pomocą smartfona z Androidem, iPhone'a, iPad'a.

 

 

Sonos, wiodący twórca bezprzewodowych systemów muzycznych dla domu, przedstawił Sonos Play:3, kompaktowe rozwiązanie "wszystko w jednym" oferujące dźwięk Sonos HiFi. Odtwarzanie strumieniowe muzyki z całego świata możesz rozpocząć od pojedynczego Play:3.

 

 

Z czasem możesz rozszerzyć bezprzewodowo zestaw o kolejne element - aby muzyka dotarła do każdego pokoju w domu. Play:3 i cała dostępna muzyka może być kontrolowana bezprzewodowo w domu za pomocą darmowej aplikacji Sonos Controller App dla Androida, iPhone'a czy iPad'a.

 

 

Sonos Play:3 jest idealny dla każdego pomieszczenia, w którym chcesz słuchać muzyki i jednocześnie tak wszechstronny, że może pracować w pozycji horyzontalnej, jak i wertykalnej. Play:3 jest już dostępny w sprzedaży w Polsce w cenie detalicznej 1249 zł. Aby obejrzeć demonstrację działania Sonos Play:3 wejdź na stronę WWW.

 

- Play:3 oferuje fanom muzyki niezwykle prosty sposób na słuchanie całej dostępnej na świecie muzyki - powiedział John Macfarlane, CEO, Sonos, Inc. - Innowacyjne rozwiązania Sonos Play:3 wyznaczają nową jakość dla audio Hi-Fidelity w kompaktowej obudowie, niesamowicie wzmacniając muzyczne doznania w każdym pomieszczeniu domu.

 

 

Play:3 jest podłączony do Internetu oferując dostęp do nielimitowanych zasobów muzyki. Odtwarzaj utwory z całej biblioteki muzycznej, wliczając w to utwory z iTunes zapisane na dowolnym komputerze lub zewnętrznym dysku sieciowym, np. Apple Time Capsule.

 

 

Odnajdź i odtwarzaj ponad 100000 internetowych stacji radiowych, słuchowisk i podcastów za darmo. Dodatkowo, Sonos współdziała bezproblemowo z większością popularnych serwisów muzycznych oferujących dostęp do milionów utworów i stacji z AUPEO, Deezer, Stitcher SmartRadio, Wolfgang's Vault i wielu innych.

 

Sonos Play:3 jest łatwy w obsłudze i dalszej rozbudowie będąc przy tym w 100% kompatybilnym ze wszystkimi innymi produktami Sonos. Podłącz Play:3 kiedykolwiek, gdy chcesz słuchać muzyki. Jeden odtwarzacz Sonos lub Sonos Bridge (sprzedawane oddzielnie) musi być podłączony do Twojego routera, następnie wszystkie pozostałe odtwarzacze Sonos będą współpracować bezprzewodowo. Kiedy będziesz chciał odtwarzać muzykę w większej ilości pomieszczeń, po prostu dodaj kolejnego Play:3.

 

 

Do kontroli muzyki i jej odtwarzania na Play:3, możesz użyć darmowych aplikacji Sonos Controller App dla Androida, iPhone'a i iPad'a. Mając w ręku smartfon lub tablet, jeśli tylko chcesz, możesz bezprzewodowo wyszukiwać utwory i stacje, wybierać muzykę i kontrolować poziom głośności w dowolnej liczbie pomieszczeń. Play:3 zawiera darmowy Sonos Controller dla komputera Mac lub PC. Możesz także pozwolić innym domownikom na współdzielenie kontroli za pomocą dedykowanego kontrolera Sonos Control (sprzedawany oddzielnie).

 

Inne funkcje Sonos Play:3 oferują:

• Dźwięk Sonos HiFi: 3 zintegrowane głośniki i 3 dedykowane cyfrowe wzmacniacze oferujące krystalicznie czysty dźwięk.
• Innowacyjna konstrukcja rozpoznająca ustawienie: wewnętrzny czujnik rozpoznaje, czy głośnik jest ustawiony horyzontalnie, czy wertykalnie i dostosowuje odpowiednio charakterystykę głośnika, aby zapewnić czysty, zbalansowany, wypełniający pomieszczenie dźwięk - niezależnie od pozycji.
• Multi-room: ustaw kilka urządzeń Play:3 w różnych pomieszczeniach i ciesz się perfekcyjnie zsynchronizowaną muzyką w całym domu.
• Parowanie stereo: ustaw dwa urządzenia Play:3 w tym samym pomieszczeniu i ciesz się jeszcze lepszym dźwiękiem używając obu urządzeń do odtwarzania odpowiednio lewego i prawego kanału.

 

Play:3 oferuje trzy cyfrowe wzmacniacze klasy D i trzy głośniki - jeden wysoko tonowy, dwa 3" głośniki średnio tonowe i jeden pasywny, tylny port basowy dla bogatszego dźwięku. W obudowę wmontowano przyciski sterujące głośnością i wyciszeniem. Wymiary Sonos Play:3 - 132 x 268 x 160 mm; waga - 2,6 kg. Pełna specyfikacja Play:3 dostępna pod tym adresem.

Dodatkowo, Sonos informuje, iż mając na uwadze zwiększenie atrakcyjności i ułatwienie rozpoczęcia tworzenia własnego zestawu muzycznego przez klientów, obniżył sugerowaną cenę detaliczną urządzenia Bridge do 199 zł. Bridge łączy się bezpośrednio z Twoim routerem i inicjuje SonosNet, najbardziej solidną na świecie bezprzewodową sieć muzyczną. Daje to wolność umieszczenia Sonos Play:3 lub jakiegokolwiek innego odtwarzacza Sonos w dowolnym zakątku domu.

Wraz z pojawieniem się nowego produktu, Sonos udostępnia również nową aktualizację Sonos Software. Wraz ze wsparciem dla nowego Play:3, Sonos Software v3.5 dodaje kilka udoskonaleń do Sonos Controller'a dla Androida, w tym opcję instalacji aplikacji na kartach SD i lokalizacje w językach: holenderskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, uproszczonym chińskim, hiszpańskim i szwedzkim.

 

 

 

 

Sonos
1249 i 199 PLN
Tagi: