Zeppelin Mini od Bowers & Wilkins

03.03.2011 16:29

Wszystko, co tak bardzo cenią klienci w dużym Zeppelinie, zamknięto w pięknej, kompaktowej obudowie, dzięki czemu Zeppelin Mini B&W jest perfekcyjną stacją głośnikową świetnie pasującą do nieco mniejszych pomieszczeń.

 

 

Zeppelin Mini to więcej niż znakomite brzmienie. Należy zwrócić uwagę na przywiązanie do szczegółów w wyborze materiału i sposobie konstrukcji tak charakterystycznym dla produktów Bowers & Wilkins. Wszystkie te elementy sprawiają, że Zeppelin Mini jest godnym członkiem rodziny Zeppelinów. Swoim ponadczasowym stylem i klasycznym pięknem, idealnie wpasuje się w przestrzeń każdego salonu, sypialni, kuchni czy innego pomieszczenia.

 

 

Zeppelin Mini daje możliwość synchronizacji iPoda czy iPhona, z komputerem klasy PC lub MAC, przy pomocy wbudowanego w stację dokującą portu USB. Ta udoskonalona stacja dokującą jest kluczowym elementem, odróżniającym Zeppelina Mini od jego większej wersji.

 

 

Ominięcie analogowego wyjścia spowodowało, że obsługa iPoda jest teraz jeszcze szybsza i jeszcze prostsza. Zeppelin Mini pozwala zatem na większą elastyczność przy wyborze źródła, z którego chcemy odtwarzać ulubioną muzykę.

 

 

Wśród wielu zalet charakteryzujących Zeppelina Mini należy również wymienić udoskonaloną konstrukcję stacji dokującej. Całość obraca się o 90 stopni, dzięki czemu dostęp do utworów muzycznych za pomocą menu Cover Flow jest znacznie łatwiejsze. W ten sam sposób możliwe jest także oglądanie plików wideo. Zeppelin Mini zapewnia w każdej możliwej konfiguracji czysty, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z doskonałym brzmieniem basowym.

 

 

Salony Top Hi Fi & Video Design wprowadziły ofertę specjalną, na doskonały system muzyczny Zeppelin Mini. Nowa cena to 999 złotych. Oferta dostępna w salonach Top Hi Fi & Video Design oraz na stronie internetowej do wyczerpania zapasów.

 

 

 

 

 

Bowers & Wilkins
999 PLN