25. urodziny kultowych butów Reebok Workout Plus

26.01.2012 18:53

Jeden z najbardziej kultowych modeli butów Reebok - Workout Plus - świętuje swoje 25. urodziny. Najlepsze kultowe modele butów ignorują swój wiek i nie liczą się z upływającym czasem - model Reebok Workout należy właśnie do tej kategorii butów.

 

Reebok Workout PATTA-BEAUTY

 

Trzy lata przed pojawieniem się na rynku butów Workout, model Freestyle poprowadził markę Reebok na szczyt powodując, że odniosła największy sukces sportowy w skali dekady. Oryginalnie zaprojektowane jako uniwersalne buty idealne do wielu dyscyplin.

 

Reebok Workout SOLEBOX-BEAUTY

Reebok Workout ESPIONAGE-BEAUTY

 

Reebok Workout zostały wyposażone w odpowiednie dla mężczyzn i kobiet rozwiązanie zapewniające wsparcie i nadające im wyjątkowy charakter, co uczyniło zwykły but modelem kultowym! Koncept charakterystycznego wiązania z podwójnym paskiem sprawił, że są bardzo funkcjonalne i przykuwają wzrok detalami, które szybko zostały opatentowane i stały się kluczem do wielkiego sukcesu tych butów.

 

Reebok Workout CAT-BEAUTY

 

Reebok Workout STARCOW-BEAUTY

W 1987 roku, 25 lat temu, model Reebok Workout poddano lekkiej przeróbce - został wzmocniony dodatkowym panelem umieszczonym na przedniej części buta, bez narażenia wyglądu delikatnej skóry, z której był wykonany.

 

Reebok Workout KILATES-BEAUTY

Reebok Workout FOOT-PATROL-BEAUTY

 

Cała operacja miała zwiększyć wytrzymałość buta w celu lepszego zaadaptowania go do warunków zewnętrznych panujących na ulicy. Tak narodziły się buty Reebok Workout Plus. Doskonała amortyzacja, oś obrotu i wsparcie wbudowane w podbicie - wszystko funkcjonuje znakomicie. Aby to zrozumieć trzeba założyć buty Workout Plus.

 

Reebok Workout CHEAP-MONDAY-BEAUTY

Reebok Workout SHOE-GALLERY-BEAUTY

 

Pięta i specjalna otoczka na nosku buta, widoczny system amortyzacji w podeszwie środkowej utworzony ze specjalnej pianki DI TEX 207, podszewka frotte, wzmocniony napiętek i elastyczna w przedniej części buta podeszwa - wszystkie te cechy razem z charakterystycznym systemem wiązania H-Strap decydują o wyjątkowym charakterze butów Reebok Workout Plus.

 

Reebok Workout LTD-ED-BEAUTY

Reebok Workout MITA-BEAUTY

 

W całości białe lub czarne buty Workout zapewniają użytkownikom możliwość samodzielnego projektowania, aby mogli nadać im indywidualny charakter. Wyposażono je w tym celu w czyste płótno. Workout są wystarczająco zróżnicowane, aby dopasować się do zmian pogody, dodatkowo sezonowe zmiany fragmentów materiału powodują, że są ponadczasowe i marzą o nich kolejne pokolenia. 

 

Reebok Workout White

Reebok Workout Black

 

Reebok Workout przechodziły czas wielkiej świetności i odsunięcie na boczny tor, ale nadal pozostają jednymi z najbardziej rozpoznawalnych butów. Stały się symbolem przynależności do grupy fanów marki Reebok, ale równie często wybierano je po prostu ze względu na wysoką funkcjonalność. To model, który osiągnął status butów ulicznych, chociaż nigdy nie aspirował do takiego miana - ulice same zwróciły na nie uwagę!

 

Reebok Workout BEATNIK-BEAUTY

Reebok Workout SNEAKERS-76-BEAUTY

 

Buty Reebok Workout stały się kultowe - aby to uczcić, w ramach kolekcji Reebok Classics powstała specjalna rocznicowa linia. Piętnastu największych partnerów handlowych z całego świata współpracowało z marką Reebok przy tworzeniu unikalnej serii butów, która pozwoliła połączyć ich interesy i stworzyć oryginalne koncepcje.

 

Reebok Workout KASINA-BEAUTY

Reebok Workout SNS-BEAUTY

 

Dzięki wyjątkowej kolaboracji, rocznicowe wersje butów Reebok Workout pojawią się na całym świecie i uzupełnią listę sportowych modeli Reebok, które poddano reinterpretacji. Każdy projekt, który powstanie w ramach specjalnej kolekcji, jest odzwierciedleniem partnerskiej wizji treningu i jednocześnie rozwija unikalną, limitowaną, rocznicową edycję, dostępną w wybranych sklepach Reebok już od 15 lutego 2012.

 

Reebok Workout BASQUIAT

 

 

 

 

Reebok
Tagi: