Bielizna Axami dla zodiakalnych Ryb

09.03.2010 11:29

Zodiakalne Ryby

Ryby, podobnie jak Wodnik, pozostają pod opieką dwóch planet: Neptuna - planety iluzji i intuicji oraz Jowisza – planety ekspansji i idealizmu. Ich żywiołem jest woda. Wrażliwe, delikatne, obdarzone licznymi talentami. Na życie patrzą z optymizmem, często zostają artystami. Kreatywne, romantyczne dusze, potrzebujące miłości i gotowe kochać.

 

Linia Euphoria: gorset 219 zł, stringi 41 zł

Axami dla Pani Ryby

Kobieta Ryba to połączenie romantyzmu i wrażliwości. Jest artystyczną duszą, która w życiu kieruje się intuicją i przeczuciami. Ma dar współodczuwania i słuchania. Bardzo lubiana, bezpośrednia i często adorowana. Zawsze gotowa do pomocy, często przedkładając tym samym problemy innych nad swoje własne. Serdeczna i oddana.

 

Linia Euphoria: stanik 107 zł, stringi 41 zł

Axami dla pani Ryby prezentuje zmysłowe i niezwykle romantyczne komplety z linii Euphoria. Pastelowe, ciepłe odcienie w projektach, w których liczy się każdy szczegół, doskonale korespondować będą z artystyczną duszą Ryby. Kolekcja Euphoria to połączenie artyzmu i dziewczęcego uroku, który sprawia, że kobieta jawi się w zupełnie innym świetle – jako muza, przynosząca natchnienie i wenę. Subtelne wykończenia, misterne hafty i odpowiednia tonacja kolorystyczna sprawią, że pani Ryba będzie się doskonale czuła w zestawach Axami.

 

Linia Euphoria: stanik 84 zł, stringi 41 zł

Firma Axami jest producentem luksusowej bielizny damskiej. Kolekcje firmy urzekają haftem oraz bogatą kolorystyką i wzornictwem. Pozwalają one rozkoszować się bielą, czernią, czerwienią, ecru, pastelowym różem, błękitem. Kolekcje urozmaicone są falbankami, lekką gipiurą i wyjątkowymi ozdobami. Są to uwodzicielskie propozycje, których zaletą jest wdzięk i elegancja. W kolekcji firmy znajdują się: biustonosze push-up, stringi, szorty, pasy i gorsety.

 

Linia Euphoria stanik 86 zł stringi 44 zł

Projektanci Axami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiecej wyobraźni, tworzą kolekcje śmiałe i seksowne, a jednocześnie niezwykle subtelne i estetyczne. Ta wyjątkowa i niepowtarzalna bielizna ma szanse realizować pragnienia wielu kobiet.

Axami
od 41 zł