adidas prezentuje nowe ClimaCool Seduction

27.04.2012 12:42

Chcesz biegać w takich samych butach, jak Leo Messi czy Katy Perry? Wszystkim aktywnym, którzy chcą się wyróżnić i biegać w oryginalnie zaprojektowanych, oddychających butach, adidas proponuje nowy model ClimaCool Seduction. Są superlekkie i zapewnią wentylację 360 stopni w biegu.

 

adidas ClimaCool Seduction

 

Dzięki kanalikom umieszczonym w podeszwie oraz cholewce wykonanej w technologii ClimaCool buty są wentylowane zarówno na górze, po bokach i od spodu. Twoja stopa jest w nich klimatyzowana - od startu do mety.

 

David Beckham w butach adidas ClimaCool Seduction

 

Dodatkowo podszewka Coolever pozwala na odprowadzenie nadmiernej wilgoci zapewniając uczucie komfortu podczas biegu. adidas ClimaCool Seduction są ulubionymi butami biegowymi gwiazd: Lionela Messiego, Davida Beckhama, Derricka Rose oraz Katy Perry.

 

Katy Perry w butach adidas ClimaCool Seduction

 

Każdy z nich, zupełnie jak Ty, ma inną, własną motywację. Messi trenuje, by dać z siebie wszystko na boisku, David - poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa, Derrick - by pozostać w doskonałej formie, Katy - by sprostać oczekiwaniom fanów.

 

Leo Messi w butach adidas ClimaCool Seduction

 

Dzieli ich wiele: oczekiwania, nadzieje, marzenia ale łączy jeszcze więcej - pasja do biegania. A tę pozwalają realizować im właśnie adidas ClimaCool Seduction.

 

Derrick Rose w butach adidas ClimaCool Seduction

 

 

adidas ClimaCool Seduction sprawią, że każdy trening będzie przyjemnością, bez względu na to czemu, ile i w jakim miejscu na świecie biegasz. Bo możliwość realizacji swoich marzeń jest po prostu najważniejsza - zgadzasz się? adidas We all run! Cena butów adidas ClimaCool Seduction to 499 złotych.

Zobacz jak bieganie jednoczy i zmienia na lepsze ludzi na całym świecie:

 

 

 

adidas
499 PLN