adidas Running - Monika is all in

05.11.2012 15:05

Monika Pyrek - jedna z ikon polskiego sportu i jedna z najlepszych tyczkarek w historii rodzimej lekkoatletyki - jest również ambasadorką adidas Running. Zawodniczka promuje najnowszą kolekcję adidas Supernova oraz odzież i buty treningowe adidas adizero na jesień i zimę 2012.

 

 

Wszystko, czego dotknie, zamienia w złoto lub przynajmniej srebro i brąz. Aż 69 razy poprawiała tyczkarskie rekordy kraju. Dwa razy była wicemistrzynią świata (2005 i 2009). Jednak sport dla niej, to przede wszystkim przyjemność i pasja, która daje jej niesamowitą energię. - Nawet minimalna dawka wysiłku nakręca nas i pomaga być po prostu szczęśliwym - mówi.

 

 

Bieganie zmienia na lepsze

Monika wie, że bieganie zmienia na lepsze - w każdej dziedzinie życia. O sukcesie w skoku o tyczce w dużej mierze decyduje efektywny rozbieg. - Muszę być lekka, zwinna i dynamiczna. A te cechy znakomicie kształtuje bieganie - opowiada. Tyczkarka regularnie uprawia jogging nawet poza sezonem, gdy nie przygotowuje się do konkretnych zawodów. Bieganie jest nieodłącznym elementem jej życia, sprawia, że czuje się lepiej i jest szczęśliwsza.

 

 

Na podbój dróg

Podczas ekskluzywnej sesji zdjęciowej Monika zaprezentowała lekką i bardzo kobiecą odzież oraz buty z biegowej kolekcji adidas Supernova Women. - Wyczynowi sportowcy wiedzą, że profesjonalna odzież naprawdę może poprawić wyniki - mówi Monika o produktach adidas. Dzięki zastosowaniu systemu ClimaCool zapewniają one optymalną wentylację, aktywnie odprowadzając ciepło i pot z powierzchni skóry. System Formotion umożliwia maksymalną swobodę i precyzję ruchów podczas wzmożonej aktywności fizycznej.

Buty adidas Supernova Sequence 5, które Monika miała podczas sesji, zostały wyposażone w najnowsze technologie. System Formotion umożliwia miękkie i bardziej naturalne lądowanie przy każdym kroku. Natomiast technologia Pro-Moderator zapewnia optymalne wsparcie i płynny bieg. Zaprezentowana odzież oraz buty są kompatybilne z elektronicznym trenerem biegowym adidas miCoach Pacer.

 

 

Szybkość i siła z adizero

Wszystkie aktywne dziewczyny, w tym biegaczki, nie powinny zapominać o ćwiczeniach siłowych i stabilizacyjnych, które pomagają wzmocnić mięśnie i unikać kontuzji. Gorąco namawia do nich również Monika, która trenuje w odzieży adidas adizero. Możecie ją zobaczyć w lekkich treningowych szortach adizero Women Short zapewaniających komfort ruchu. Ważą tylko 37 g, a dzięki ściągaczom i luźnemu krojowi są prawie w ogóle nieodczuwalne. Tyczkarka ma na sobie też przewiewny top adidas adizero Tank, który ma wbudowany sportowy biustonosz.

 

 

 

 

adidas Running: Monika is all