adidas Supernova Glide Boost - transformuj swoje bieganie

03.01.2014 11:35

Rewolucyjna technologia Boost połączona z kultową linią butów treningowych Supernova? Z tego połączenia musi wyjść Twoja nowa życiówka. Poznajcie najnowsze buty biegowe - adidas Supernova Glide Boost!

 

 

Boost to rewolucyjny materiał amortyzujący. Jego główną koncepcją jest podzielenie materiału ze stałych granulek (TPU) na tysiące małych kapsułek umieszczonych w podeszwie, które zbierają i oddają energię. Dzięki swojej unikalnej strukturze pozwalają one wytworzyć jeszcze więcej energii podczas każdego odbicia od podłoża.

Pierwszym, premierowym butem, który był wyposażony w nową, fascynującą technologię był adidas Energy Boost. Zyskał on olbrzymią popularność wśród biegaczy i uznanie wśród fachowców - najbardziej prestiżowy magazyn biegowy na świecie - "Runner's World" przyznał mu tytuł najlepszego debiutu roku 2013. Od teraz Boost jest obecny także w linii Supernova.

 

 

One pomogą Ci biec szybciej

Nowe Supernova Glide z Boost to nie tylko nowa amortyzacja. To zmiana całej konstrukcji buta, która ma na celu poprawienie Twoich rezultatów. Biegnący od okolic pięty aż po śródstopie Torsion System jednocześnie zwiększa stabilizację ruchu, zabezpieczając przed niespodziewanym skręceniem. Wspomaga również naturalne przetoczenie stopy z pięty na palce.

Aby umożliwić Ci wykonywanie treningów nawet w najtrudniejszych warunkach adidas Supernova Glide Boost wyposażone zostały w dobrze znaną z przemysłu samochodowego gumę Continental. Sprawdzona gumowa mieszanka gwarantuje lepszą przyczepność na mokrej i śliskiej nawierzchni niż inne materiały nawet na suchym podłożu. Dodatkowo, adidas Supernova Glide Boost posiadają bezszwową siateczkę w górnej części butów, która eliminuje ryzyko obtarć.

 

 

adidas Supernova Glide Boost ważą odpowiednio: 295 g - męskie i 250 g - damskie. Drop pięta/palce wynosi tylko 10 mm. Buty są kompatybilne z aplikacją adidas miCoach. Buty te w różnych wersjach kolorystycznych, w cenie 499 zł za parę, znaleźć można w sklepie internetowym adidas, w salonach adidas oraz w sklepach partnerskich.

Nie czekaj - odmień swoje bieganie!

 

 

 


adidas
499 PLN