Ambasadorka MKM w nowej zimowej kolekcji 2010/2011

14.12.2010 16:50

Wyrafinowana elegancja i szyk - taka jest najnowsza linia MKM promowana przez ambasadorkę marki Karolinę Pytlos. Kombinacja dystyngowanego szyku i dziewczęcej naturalności lśni w luksusowych wnętrzach ukazując najnowsze trendy i eskalując kobiecość.

 

 

Sex appeal połączony z wygodą uświetni zarówno popołudniowe spotkanie z przyjaciółmi, jak i wyszukaną kolację z ukochanym mężczyzną. Sesja i kolekcja Elegant&Glamour ukazuje dzianiny w eleganckich aranżacjach, jako dopełnienie wyjściowego looku. Ciepła i przyjemna linia świetnie komponuje się z klasyczną sukienką, a okraszona biżuterią w rozmiarze XXL tworzy niesztampową wieczorową kreację.

 

 

Najlepiej sprawdzają się stonowane barwy, które zestawione z oryginalnymi kimonowymi rękawami bądź dużym modnym splotem, dają niezwykle interesujący efekt. MKM poprzez nową linię ukazuje nowoczesną kobietę, która umiejętnie łączy klasykę z obowiązującymi trendami. Ultra kobiece elementy, takie jak futrzane kołnierze, czy modne platformy dodają smaku, a ciepłe zmysłowe okrycia i przyjemna w dotyku przędza sprawiają, że komfort noszenia, to główne kryterium w wyborze odpowiedniej kreacji.

 

 

Projekt został zrealizowany w ekskluzywnych wnętrzach wrocławskiego Belvedere Park Restaurant, które stanowiły wyjątkowe tło dla urokliwych aranżacji idealnych na zimowe wieczory. Całość stylizowała Kinga Szczypior, która jednocześnie zaprojektowała jeden ze swetrów sygnowany własnym nazwiskiem.

 

 

MKM Swetry to polska marka istniejąca na rynku od 1989 roku. Firma produkuje swetry z wysokiej jakości dzianin. Wszystkie wzory są projektowane z uwzględnieniem trendów panujących na rynku i gustów klientów. Produkty marki MKM Swetry adresowane są do kobiet eleganckich, ceniących wysoką jakość oraz funkcjonalność odzieży. W kolekcji znajdują się swetry, kardigany, bolerka oraz golfy.

 

 

 

 

MKM Swetry