Atlantic - nowa kolekcja bielizny na jesień i zimę 2013/2014

29.08.2013 11:49

Kolekcja Atlantic na sezon jesień-zima 2013/2014 to propozycja w stylu glamour, dla pewnych siebie i nowoczesnych kobiet. W kolekcji dominuje nowoczesny design i innowacyjne, konstrukcyjne formy. Projekty zostały wyczyszczone z zbędnych dodatków i akcesoriów, a we wzorach i krojach dominuje geometryczność i linearność.

 

 

To wszystko dało razem minimalistyczny, a zarazem bardzo modny efekt. Mocno podkreślono też detale - bieliznę zdobią wyraźne, trójwymiarowe przeszycia, nakładane warstwowo koronki oraz złote elementy dekoracyjne przy ramiączkach. Nowoczesność i minimalizm zostały połączone z ekskluzywnymi materiałami, takimi jak koronka i satyna, dzięki czemu kolekcja jest bardzo kobieca i zmysłowa.

 

 

Paleta kolorystyczna opiera się na głębokich, zmysłowych kolorach z dominującą czernią. Dzięki zastosowaniu różnych materiałów, połączeń błysku i matu oraz warstwowości podkreślona została wielowymiarowość tej klasycznej barwy. Dodatkowo w kolekcji znajdziemy odcienie czerwieni, cappuccino oraz szarości, a także głębokiego granatu i lekkiego błękitu.

 

 

Innowacyjne kroje, które Atlantic proponuje na nadchodzący sezon to m.in. mini gorsety, które łączą niezwykle kobiecy, buduarowy krój z nowoczesnymi wzorami. To nowość, która na pewno zainteresuje wszystkich śledzących najnowsze trendy. W kolekcji pojawią się też biustonosze z motylkowym tyłem, które pięknie podkreślają linię pleców oraz modele ozdobione innowacyjną, geometryczną koronką.

 

W tym sezonie Atlantic po raz pierwszy wprowadza do swojej oferty linię Atlantic Plus, dla kobiet o pełnych kształtach. Cztery modele, w różnych opcjach kolorystycznych, będą dostępne w rozmiarach miseczek do G i obwodach 90 cm pod biustem.

 

 

Atlantic jest liderem i ekspertem na rynku bielizny damskiej i męskiej w Polsce. Wysoka jakość i innowacyjne wzornictwo sprawiają, że produkty marki Atlantic od ponad 20 lat cieszą się niezmiennym zaufaniem klientów nie tylko w Polsce, ale również w innych państwach Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie sieć Atlantic to ponad 200 salonów w Polsce i na świecie. Atlantic to połączenie najnowszych trendów z nowoczesnymi technologiami i wysoką jakością, od lat potwierdzane satysfakcją klientów.

 

 

 

 

Atlantic