Backstage - kampania Reserved jesień-zima 2013/14

23.08.2013 13:12

Sesja Reserved jesień-zima 2013/14 miała miejsce na początku czerwca w niezwykłych okolicach Edynburga, stolicy mrocznej i tajemniczej Szkocji. Bohaterką planu była Freja Beha Erichsen, światowej sławy top modelka o niesamowitej urodzie i magnetycznym spojrzeniu. Towarzyszący jej model to Sam Webb.

 

 

Zarówno miejsce, jak i twarz kampanii wybrane zostały przez ekipę Reserved w nawiązaniu do trendów w kolekcji A/W 13-14. Trendowa propozycja marki to przede wszystkim inspirowany naturą trend Wild Life oraz styl militarny w klasycznej odsłonie Premium Soldier.

 

 

Za stylizacje odpowiedzialna była pochodząca ze Szwecji Karin Smeds. To już kolejna współpraca Reserved z tą uznaną stylistką. Modelka, kolekcja i otoczenie stworzyły razem wyjątkowo spójną całość.

 

 

Praca na planie była jak zwykle inspirująca. Obok stałej ekipy, przy tworzeniu kampanii współpracowała z Reserved blogerka Alicepoint oraz redaktor naczelna magazynu Viva! Moda - Agnieszka Ścibior.

 

 

Przedstawicielki świata mediów nie tylko zdawały na bieżąco relację z sesji w mediach społecznościowych, ale również stały się niezwykle inspirującym dopełnieniem całego zespołu. Efekty końcowe kampanii będą publikowane już we wrześniu. Bądźcie czujni ;)

 

 

Lokalizacja: Szkocja
Modelka: Freja Beha Erichsen
Model: Sam Webb
Fotograf: Mateusz Stankiewicz
Reżyser: Mateusz Stankiewicz
Operator: Maciej Ryter
Zdjęcia i wideo Backstage: Bart Pogoda
Stylistka: Karin Smeds
Make-Up: Wilson
Fryzury: Łukasz Pycior
Produkcja: Warsaw Creatives

 

 

Reserved to marka modowa, której kolekcje dostępne są w 11 europejskich krajach. Oferujemy nowoczesne projekty inspirowane modą ze światowych wybiegów.

 

 

Zarówno odważne propozycje naszych projektantów jak i ubrania z linii na co dzień, od lat cieszą się popularnością i zaufaniem. Wszystkie ubrania szyte są z materiałów wysokiej jakości w linii damskiej i męskiej.

 

 

 

 

 

Reserved