Backstage'owe zdjęcia jesienno-zimowej kolekcji Caterina

20.08.2011 13:32

W zeszłym tygodniu prezentowaliśmy zdjęcia z najnowszej linii marki Caterina Leman Prestige. W najbliższym sezonie jesień-zima marka Caterina zdecydowała się na poszerzenie swojej kolekcji o luksusową, limitowaną serię odzieży i dodatków.

 

 

Jest to odpowiedź na zwiększające się zapotrzebowanie rynku na dobra luksusowe. Tym razem prezentujemy zdjęcia z backstage'u najnowszej kolekcji marki Caterina.

 

 

Jaka będzie najnowsza kolekcja? O tym będzie można przekonać się już w przyszłym tygodniu, kiedy Caterina zaprezentuje swoją najnowszą sesję.

 

 

Polki są coraz bardziej wymagającymi konsumentkami, dlatego Caterina uważnie śledzi ich oczekiwania i zmieniające się trendy. W kolekcjach marki to właśnie kobiecość inspiruje modę.

 

 

Firma Caterina istnieje na polskim rynku od 1991 roku, jest niekwestionowanym liderem w branży odzieży damskiej. Swoje kolekcje tworzy w sposób przemyślany i spójny.

 

 

Propozycje marki Caterina są dla Pań, które cenią sobie znakomity krój, świetną jakość tkanin oraz modę w klasycznym wydaniu.

 

 

Wprowadzenie linii Leman Prestige to podarunek dla tych kobiet, które oczekują od marki, czegoś unikatowego, a zarazem prostego i eleganckiego.

 

 

Informacje:

Stylizacje: Marta Kalinowska
Fotograf: Mateusz Stankiewicz /AF Foto
Hair: Łukasz Pycior /D'vision
Make-up: Patrycja Dobrzeniecka /AF Foto
Modelka: Sylwia Sucharska /D'vision
Backstage: Jakub Jóźwicki

 

 

 

 

 

 

 

Caterina