Being Kate - Kate Moss znów stworzy kolekcję dla Topshop

15.10.2013 12:06

Topshop pragnie oficjalnie ogłosić ponowne podjęcie współpracy z najsłynniejszą brytyjską supermodelką Kate Moss. Owoce współpracy - kolekcję Being Kate - zobaczymy już na wiosnę 2014 r.

 

 

Trzy i pół roku po stworzeniu ostatniej kolekcji dla Topshop, Kate Moss powraca, jako największa brytyjska ikona stylu, by zaprezentować swoje aktualne inspiracje modowe na nadchodzący sezon. Kolekcja Kate Moss przygotowana na wiosnę 2014 będzie dostępna we wszystkich sklepach Topshop w 40 krajach na świecie (również w sklepie w Złotych Tarasach w Warszawie), w sklepie internetowym Topshop oraz we wszystkich sklepach partnerskich. Prace nad kolekcją trwają.

 

 

Niezachwiana pozycja Londynu, jako światowej stolicy mody, energia i brytyjskie podejście do stylu, zainspirowały Topshop i Kate Moss do stworzenia kolejnego wspólnego projektu. Kolekcja stworzona przez tak znakomity brytyjski duet będzie celebracją wyspiarskiej mody.

 

 

Tak współpracę skomentowała sama Kate Moss - "Bardzo tęskniłam za zaangażowaniem w proces tworzenia kolekcji oraz za pracą z projektantami Topshop. Jestem niesamowicie podekscytowana nową kolekcją, która będzie sygnowana moim imieniem i nazwiskiem. Teraz, kiedy pozycja Londynu w świecie mody jest tak silna, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, czuję się na właściwym miejscu współpracując z Topshop."

 

 

Kolekcja wejdzie do sklepów w kwietniu 2014 r. Zespół kreatywny intensywnie pracuje z Kate oraz Katy England, wieloletnią przyjaciółką marki, nad wielopoziomową kampanią dedykowaną współpracy.

 

 

 

 

 

 

Topshop