Berlin Big Star Stories w ujęciu Marcina Tyszki

26.10.2010 16:27

Berlin stał się kolejnym etapem podróży Big Star po wyjątkowych miastach Europy. W stolicy Niemiec, która w ostatnich latach utożsamiana jest z symbolem nowego, bardzo nowoczesnego podejścia do mody, stylu i designu, rozegrała się akcja najnowszej kampanii marki.

 

Na tle tętniącego artystycznym życiem miasta, Marcin Tyszka oddał niepowtarzalny, berliński charakter kolekcji Big Star. W sesji jesień-zima 2010/11 wzięli udział znani ze światowych wybiegów modele: Christina Gottshalk (Niemcy), Rhys Hobbins (Australia) oraz Johan Johanson (Szwecja).

 

 

Grupa młodych ludzi spotyka się w jednym z najbardziej znanych punktów miasta - przy Alexanderplatz. Wspólnie przemierzają ulice Berlina. Stali bywalcy miasta, młodzi - gniewni, świadomi swojej osobowości, zdeterminowani by osiągnąć zaplanowany cel, odsłaniają jesienno-zimowy look Big Star. W kolekcji dominuje stylistyka amerykańskiego vintage zaczerpnięta z plakatów i opakowań lat 50., która pozostaje motywem wiodącym jesienno-zimowej kolekcji Big Star 2010. Linia trendy, to w tym sezonie zdecydowanie monochromatyczne modele inspirowane apokaliptycznym futuryzmem.

 

 

Produktem podstawowym, który nadaje kolekcjom Big Star wyjątkowego charakteru pozostają niezmiennie jeansy. W kolekcji występują w standardowej grubości tkaniny. Mają mało widoczne przetarcia oraz delikatne podniszczenia co sprawia, iż wyglądają w tym sezonie bardzo naturalnie. Dostępne w pełnej gamie kolorów (również odcień czerwony, zielony oraz szary) stanowią rzetelną bazę wielu stylizacji. Kolekcja zwraca uwagę różnorodnością fasonów od luźnych poprzez standardowe do nadal modnych i bardzo sexi, rurek.

 

 

W nadchodzącym sezonie zarówno dla amatorów tendencji prosto ze światowych wybiegów, jak i klientów doceniających sprawdzone klasyczne rozwiązania fascynująca przygoda z modą w najnowszej kolekcji Big Star. Pierwsze modele trafiły już do sklepów.

Poznaj siebie - odszukaj w kolekcji Big Star swoją stronę jeansu. Bądź modny.

 

 

 

Big Star